ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Head&Shoulders 2in1 Classic Clean
 
 
Head & Shoulders
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Head & Shoulders
 
Head&Shoulders 2in1 Classic Clean
 Head & shoulders shampo dhe balsam është formuluar për të pastruar thellësisht flokët tuaj. Formula hidratuese ndihmon për të kontrolluar zbokthin dhe kujdeset për lekuren e kokes tuaj. Ajo lufton thatësine. Kjo formulë e butë mban ekuilibrin e pH të flokëve, duke i lënë ato të buta, të freskëta dhe të lehta. Kjo ndihmon për të mbajtur flokët të pastër. Me përdorim të përditshëm, flokët bëhen te pastër dhe të shëndetshem.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
750 ml
Artikulli #7185
700 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
900 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
650 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
350 LEK
Impala Mascara Glitt ...
350 LEK
Impala Mascara TURBO ...
600 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
800 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
700 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
500 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
Impala Precise Eyeli ...
500 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Loreal Perfect Clean ...
570 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
3200 LEK - 11800 LEK
Lancome Magnifique ...
4500 LEK - 7000 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4000 LEK - 8400 LEK
Kenzo L'eau par Kenz ...
4000 LEK
Yves Saint Laurent E ...
6500 LEK
Calvin Klein MAN ...
5500 LEK
Calvin Klein Crave ...
4900 LEK
Bvlgari Au the blanc ...
4000 LEK - 5500 LEK
Bvlgari BLV II ...
3000 LEK - 7800 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4500 LEK - 9000 LEK
Versace Versus ...
3800 LEK - 8000 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
Top Ten FLORAL DREAM ...
900 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5000 LEK - 6800 LEK
Davidoff Cool Water ...
1800 LEK - 3800 LEK
Davidoff Echo men ...
3800 LEK - 5200 LEK
Dupont Noir ...
2500 LEK - 3300 LEK
Guy Laroche Drakkar ...
4500 LEK - 5300 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
300 LEK
Thierry Mugler Angel ...
600 LEK - 950 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
0 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK