ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Pour homme
 
 
Lacoste
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Lacoste
 
Pour homme
 Pour Homme
Një parfum mashkullor i dukshëm, i freskët dhe me një avantazh të sofistikuar, Lacoste Pour Homme me shënime të larta , jep një goditje te freskët dhe arome sensuale, ndërsa elementet e saj ju mbushin me aromë energjike dhe mashkullore. Misku dhe Jamaican japin aromë të ngrohtë, sexy, dhe të qëndrueshme.


Stili:
I fresket. Sensual. Dallues.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de Toilette Spray 100ml
Artikulli #466
7 300 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 50ml
Artikulli #5200
5 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 30ml
Artikulli #5201
4 400 LEK SHTO NË SHPORTË
deo spray 150ml
Artikulli #5202
2 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 536A ...
4800 LEK
Flormar Dipliner ...
300 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Loreal Lash Architec ...
1700 LEK
Maybelline Illegale ...
750 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Impala Mascara XXXL ...
600 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
1200 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
600 LEK
Impala Upgrade Masca ...
600 LEK
NOTE NOTE TOTAL LOOK ...
800 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Dolce & Gabbana The ...
4000 LEK - 12500 LEK
Cacharel Anais Anais ...
5300 LEK
Cartier Le Baiser Du ...
5800 LEK
Cartier Must de cart ...
5200 LEK - 5500 LEK
Cartier Delices de c ...
4200 LEK - 11500 LEK
Cerruti Pour Homme ...
2000 LEK - 6300 LEK
Givenchy Hot couture ...
6000 LEK
Lacoste Style in pla ...
2300 LEK - 5200 LEK
Bvlgari Omnia crysta ...
3200 LEK - 5900 LEK
Creation lamis Forei ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Moschino Cheap & Chi ...
4700 LEK - 5500 LEK
Cartier Roadster ...
3500 LEK
Dupont Pursuit ...
2200 LEK - 5000 LEK
Dupont Dupont Men ...
3300 LEK - 4600 LEK
Elizabeth Arden Arde ...
3500 LEK
Giorgio Armani Attit ...
6500 LEK - 7500 LEK
Givenchy Amarige Mar ...
0 LEK - 3800 LEK
Lacoste Essential Sp ...
5200 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Body Lotion s ...
0 LEK
Pantene Classic Care ...
460 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK