ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Aqua Thermal
 
 
Vichy
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Vichy
 
Aqua Thermal
 * Një krem forcues dhe qetësues.
* 24 ore kujdes dhe hidratim.
* I formuluar për lëkurë të ndjeshme.
* Nuk eshte i yndyrshem.
Vichy Aqualia rifreskon lëkurën e thatë dhe te ndjeshme ndaj elementeve te jashtem.

Forcues dhe qetësues  Vichy Thermal Spa Aqua përmban një kombinim të rrallë të mineraleve. Përfitimet që ajo jep janë unike. Ajo ndihmon për të stimuluar rinovimin epidermik te lëkurës, mbron si një pengesë dhe zbut irritimet.


 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Krem Hidratant 50ml
Artikulli #32
2 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Max Factor Lipfinity ...
1150 LEK
Maybelline The One-b ...
700 LEK
Flormar Mat touch ...
1000 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Flormar Lash lift ma ...
360 LEK
Flormar Perfect Cove ...
950 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Flormar Selection ...
280 LEK
Deborah Eyeliner Pre ...
300 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda DOUBLE EFFECT V ...
300 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Impala Micromatic ...
300 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Regenerating D ...
Burberry Brit ...
6500 LEK
Cacharel Liberte ...
5300 LEK
Lacoste Style in pla ...
2300 LEK - 5200 LEK
Diesel Fuel for Life ...
5500 LEK - 7500 LEK
Giorgio Armani empor ...
4500 LEK - 7500 LEK
Calvin Klein CKfree ...
4800 LEK - 6500 LEK
Ungaro ungaro ...
2900 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Nina Ricci Premier J ...
2400 LEK - 6000 LEK
Bvlgari MAN ...
4000 LEK - 7500 LEK
Christina Aguilera I ...
1800 LEK - 4500 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 4600 LEK
Diesel Plus Plus ...
3000 LEK
DKNY Pure DKNY ...
7500 LEK
Dupont Passenger ...
3000 LEK - 3800 LEK
Escada Desire Me ...
4200 LEK - 8200 LEK
Givenchy Ysatis ...
6400 LEK
Issey Miyake L'Eau d ...
6000 LEK - 7000 LEK
Carefree Ultra ...
230 LEK
Colgate MaxFresh ...
200 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
0 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Nivea For Men anti-s ...
280 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Taft Creative Look M ...
330 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK