ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Touch of pink
 
 
Lacoste
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Lacoste
 
Touch of pink
 Touch Of Pink
Touch of Pink shkakton një ndjenjë të shijshme te lirise dhe pavarësise për femra te gjalla. Shënimet e zemres se jaseminit dhe vjollces janë të përziera me shënime të freskëta shkumëzuese koriandri dhe portokalli te kuq, dhe zbutet me dru sandali te butë, myshk, dhe vanilje.

Stili:
E Çuditshme. E embel. Magjepsëse.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de Toilette Spray 50ml
Artikulli #470
5 300 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilett 90 ml TESTER
Artikulli #878
5 900 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 30ml
Artikulli #2166
5 200 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 90ml
Artikulli #5193
7 800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Ruby Rose Kuti tuale ...
3580 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
380 LEK
Impala Mascara Glitt ...
350 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Brooklin BROOKLIN Ma ...
400 LEK
Impala Eyeliner Silk ...
500 LEK
NOTE BB CREAM ...
1300 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1300 LEK
Impala Upgrade Masca ...
600 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Loreal Perfect Clean ...
570 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK Regenerating D ...
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 9900 LEK
Bvlgari Omnia Amethy ...
3200 LEK - 6700 LEK
Cerruti 1881 Black ...
2400 LEK - 5500 LEK
Lancome Tresor ...
4400 LEK - 8000 LEK
Prada Prada ...
7100 LEK - 8500 LEK
Yves Saint Laurent E ...
6500 LEK
Gucci Eau de Parfum ...
5000 LEK - 10000 LEK
Calvin Klein CKfree ...
4800 LEK - 6500 LEK
CAROLINA HERRERA Her ...
2800 LEK - 7500 LEK
Davidoff Adventure e ...
5500 LEK - 7300 LEK
Davidoff Champion ...
2500 LEK - 8000 LEK
Diesel Fuel for Life ...
3000 LEK - 8000 LEK
DKNY Pure DKNY ...
7500 LEK
Dupont L'eau Pour Ho ...
3500 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3200 LEK - 9000 LEK
Moschino Toujours Gl ...
6000 LEK
AXE Apollo Dry ...
350 LEK
Adidas Deo Body Spra ...
320 LEK
Ver Nel Ver Nel Sacc ...
290 LEK
Moda BODY SPRAY ...
500 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Garnier Fresh - inte ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
0 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Nivea color crystal ...
280 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK