ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Pour homme
 
 
Versace
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Versace
 
Pour homme
 Pour Homme
Aromë e re për meshkuj, Versace Pour Homme, perzien përbërësit thelbësor me origjinë mesdhetare. Njohuri dhe vetë-besim, ai ka aftësinë për të jetuar në harmoni me botën natyrore. Dinamike dhe sipërmarrëse, Pour Homme Versace  komunikon karakterin e tij energjik dhe plot pasion me këtë aromë të vendosur mashkullore.


Stili:
I fortë. Virtuoz.. I vecante.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de Toilette Spray 100ml
Artikulli #474
8 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Flormar Dipliner ...
300 LEK
Flormar Perfect Cove ...
1000 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Maybelline Baby Lips ...
200 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda LONGLASTING EYE ...
Moda DIPLINER ...
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
400 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
1800 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
Impala IMPALA Automa ...
350 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3400 LEK - 8300 LEK
Estee Lauder Pure Wh ...
6400 LEK
Versace Man Eau Frai ...
2600 LEK - 7000 LEK
Dolce & Gabbana Red ...
4500 LEK - 8200 LEK
Calvin Klein Ck one ...
4900 LEK
Bvlgari Au the blanc ...
4000 LEK - 5500 LEK
Creation lamis Illis ...
1000 LEK
Jacques Legend ...
980 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4500 LEK - 9000 LEK
Calvin Klein CKfree ...
4800 LEK - 6500 LEK
Moschino Funny ...
2900 LEK - 4500 LEK
Bvlgari OMNIA ...
3500 LEK - 4200 LEK
Christina Aguilera I ...
1800 LEK - 4500 LEK
DKNY DKNY women ...
4000 LEK
Dupont Pursuit ...
2200 LEK - 5000 LEK
Lacoste Pour Femme L ...
5900 LEK - 6500 LEK
Lagerfeld Lagerfeld ...
4000 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Moschino Toujours Gl ...
6000 LEK
Lacoste Booster For ...
2600 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Schauma Fresh it Up ...
240 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK