ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Attitude Pour Homme
 
 
Giorgio Armani
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Giorgio Armani
 
Attitude Pour Homme
Attitude Pour Homme
Miksuar me pushtet mashkullor dhe elegance, kjo aromë e pasur është intensive, por e butë, dhe rritet me freskine e erëzave dhe ka nje ndjeshmëri te vazhdueshme.


Stili:
I Përjetshëm. Konfident. I Paharrueshëm. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de Toilette Spray 50ml
Artikulli #483
7 300 LEK SHTO NË SHPORTË
Eau de Toilette Spray 75ml
Artikulli #484
9 000 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 30ml
Artikulli #4689
5 000 LEK SHTO NË SHPORTË
after shave lotion 75ml
Artikulli #4690
7 000 LEK SHTO NË SHPORTË
after shave balm 75ml
Artikulli #4691
6 500 LEK SHTO NË SHPORTË
deo spary 150ml
Artikulli #4692
4 200 LEK SHTO NË SHPORTË
shower gel 200ml
Artikulli #4693
4 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 2501 ...
1500 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Flormar True color P ...
280 LEK
Gabrini Terracotta p ...
195 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
NOTE TERRACOTTA POWD ...
900 LEK
NOTE LUMINOUS SILK Q ...
600 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Brooklin Eyeliner ...
150 LEK
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
NOTE NOTE TOTAL LOOK ...
800 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
Refan Antistress Fa ...
950 LEK
Refan HIMALAYAN GOJI ...
850 LEK
Refan YOUTHFUL PERFE ...
1250 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
Estee Lauder Pure Wh ...
6400 LEK
Guerlain L'instant d ...
7900 LEK - 8500 LEK
Guerlain L'instant M ...
8500 LEK
Cerruti SI ...
5500 LEK
Lancome Hypnose ...
4900 LEK - 6500 LEK
Givenchy Hot couture ...
6000 LEK
Giorgio Armani Sensi ...
5300 LEK
Paris Vally Ragazza ...
2100 LEK
Cerruti 1881 pour Fe ...
1400 LEK - 6000 LEK
Calvin Klein Truth ...
4800 LEK - 5500 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1800 LEK - 3200 LEK
Chopard Chopard Pour ...
1800 LEK - 2500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2500 LEK - 4200 LEK
Dupont L'eau Pour Ho ...
3500 LEK
Escada Magnetism ...
2200 LEK - 4000 LEK
Givenchy Amarige Mar ...
0 LEK - 3800 LEK
Cacharel LouLou ...
6000 LEK
TOM FORD Tom Ford No ...
30000 LEK
TOM FORD Tom Ford Tu ...
30000 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Pantene Classic Care ...
450 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK