ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Acqua Di Gio
 
 
Giorgio Armani
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Giorgio Armani
 
Acqua Di Gio
ACQUA Di Gio
Eshtë një aromë ujore e lules duke sjellë bashkë lulen tropikale te gjallë me aromën plot gjallëri te detit. Një aromë e re, dhe me koncept jetese te fresket dhe transparente te një parajse tropikale.


Stili:
E fresket, rastësore, dhe e gjallë. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de Toilette Spray 50ml
Artikulli #486
8 400 LEK SHTO NË SHPORTË
deo spary 150ml
Artikulli #4681
4 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Collagen Masc ...
1200 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
900 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
350 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Flormar Turbo Bost ...
450 LEK
Garnier Lip Care Shi ...
290 LEK
Flormar Perfect Cove ...
1000 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
900 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Impala Mascara XXXL ...
600 LEK
Moda Extra Volume Ma ...
500 LEK
Impala Precise Eyeli ...
500 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
2000 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
Garnier Pure ...
570 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Bvlgari Aqva pour Ho ...
2300 LEK - 8000 LEK
Burberry The Beat ...
3700 LEK - 3900 LEK
Guerlain Aqua Allego ...
6200 LEK
Guerlain Shalimar ...
5200 LEK - 7200 LEK
Dolce & Gabbana L'ea ...
6000 LEK - 8000 LEK
Hugo Boss Boss Selec ...
2800 LEK - 7500 LEK
Davidoff Zino ...
5800 LEK
Jacques Solitude ...
1200 LEK
Lacoste Essential ...
2500 LEK - 7500 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK - 1900 LEK
Burberry Brit ...
2500 LEK
Lancome Hypnose Homm ...
2800 LEK - 7200 LEK
Bvlgari OMNIA ...
3500 LEK - 4200 LEK
CAROLINA HERRERA AQU ...
3000 LEK - 5200 LEK
Davidoff Silver Shad ...
1800 LEK - 2200 LEK
Dupont Dupont Men ...
3300 LEK - 4600 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4900 LEK - 6000 LEK
Giorgio Beverly Hills&nbs ...
2600 LEK - 3600 LEK
Chloe L'eau de chlo ...
8000 LEK
Thierry Mugler Angel ...
600 LEK - 950 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
300 LEK
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
Genera Balsam ...
100 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea color crystal ...
280 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK