ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Black XS her
 
 
paco rabanne
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA paco rabanne
 
Black XS her
Black XS e saj

Black XS eshte një aromë e cila mishëron pafajësi misterioze dhe sensuale. Me boronicë, manaferra rozë dhe lule marinë, duke lënë shije të ndritshme dhe me hare në një feminitet sensual me lule Hellebore dhe kakao.


Importuar nga Franca
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de Toilette Vaporisateur 50 ml
Artikulli #492
5 500 LEK SHTO NË SHPORTË
Deospray 150ml
Artikulli #3873
2 800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
Impala Mascara XXXL ...
550 LEK
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
1350 LEK
Makeup Revolution London& ...
2700 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Loreal Perfect Clean ...
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
COLLISTAR HYDRO-PROT ...
4850 LEK
COLLISTAR MASK-CREAM ...
4900 LEK
Bvlgari Bvlgari Aqua ...
2000 LEK - 6200 LEK
Cacharel Pour L'Homm ...
5900 LEK
Guess Woman ...
6200 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2200 LEK - 6200 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2500 LEK - 4800 LEK
CAROLINA HERRERA AQU ...
3000 LEK - 5200 LEK
Davidoff Echo ...
3500 LEK - 5200 LEK
Dupont Rose ...
3000 LEK - 5300 LEK
Elizabeth Arden Prov ...
3000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4800 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Gucci Guilty ...
9000 LEK
Hugo Boss Boss Inten ...
8000 LEK
TOM FORD Tom Ford No ...
19000 LEK
MOLINARD Rose Turkia ...
25000 LEK
MOLINARD Jasmin Eau ...
7400 LEK
MOLINARD Vanille Pat ...
7400 LEK
Acqua di Parma Colon ...
6100 LEK - 13000 LEK
Acqua di Parma Colon ...
3900 LEK
MOLINARD Patchouli I ...
9950 LEK
Colgate MaxFresh ...
220 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Neutro Roberts Zero ...
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Acqua di Parma SUBLI ...
8500 LEK
Acqua di Parma Peoni ...
8600 LEK
COLLISTAR SUBLIME ME ...
5890 LEK
COLLISTAR HIGH-DEFIN ...
5890 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK