ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Creative Look Modelling Extra Strong
 
 
Taft
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Taft
 
Creative Look Modelling Extra Strong
Floku është i mbrojtur nga tharja dhe merr një shkëlqim të butë.
Për krijime të sakta dhe fleksibël të flokëve
24 orë mbajtje te forte
Efekt super te shendritshem
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
75 ml
Artikulli #7555
330 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Max Facto ...
1100 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Flormar Quartz nail ...
120 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda TRANSPARENT GEL ...
450 LEK
Impala Mascara XXXL ...
550 LEK
Impala Mascara MiniM ...
NOTE BRONZING POWDER ...
1950 LEK
NOTE BB LIP CORRECTO ...
1200 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Impala  Vip Mascara ...
500 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
Cerruti SI ...
5500 LEK
paco rabanne 1 Milli ...
2500 LEK - 12000 LEK
Dolce & Gabbana Red ...
4500 LEK - 8200 LEK
Gucci Eau de Parfum ...
5000 LEK - 10000 LEK
Gucci Envy For Men ...
4500 LEK - 5500 LEK
Jacques Svelte ...
1200 LEK
Shiseido Zen ...
3200 LEK - 8500 LEK
Burberry Brit ...
2500 LEK
CAROLINA HERRERA Vet ...
6500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Dolce & Gabbana Rose ...
4300 LEK - 9500 LEK
Escada Moon sparkle ...
1600 LEK - 3200 LEK
Escada Ocean lounge ...
1500 LEK - 3500 LEK
Estee Lauder Pleasur ...
6000 LEK
Gabriela Sabatini La ...
1500 LEK
Lacoste Elegance ...
6400 LEK
Lalique Lalique Whit ...
5200 LEK - 6500 LEK
Flormar Sexy ...
320 LEK
Moda BODY SPRAY ...
500 LEK
Carefree Ultra ...
230 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK