ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Gummy Styling Wax Matte Finish
 
 
Fonex
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Fonex
 
Gummy Styling Wax Matte Finish
 Fonex  styling wax matt: është bërë për të krijuar një strukturë të natyrshme me një "pritje të fortë"  dhe një efekt të qëndrueshem mat!  Xheli matt foneks di të mbaje gjatë freskine dhe natyralitetin e saj. Për më tepër, ky produkt është përmirësuar në krahasim me paraardhësit e tij.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
150 ml
Artikulli #7559
320 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Ruby Rose Kuti tuale ...
3580 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Flormar Perfect Cove ...
950 LEK
Flormar Selection ...
280 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Loreal Infallible ma ...
1400 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
700 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Impala Mascara XXXL ...
600 LEK
Impala Mascara MiniM ...
450 LEK
Brooklin Eyeliner ...
150 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1300 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
Dolce & Gabbana The ...
4000 LEK - 12500 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3400 LEK - 8300 LEK
Lancome Miracle Fore ...
4000 LEK - 7500 LEK
Escada Sentiment ...
1800 LEK - 5700 LEK
paco rabanne 1 Milli ...
2500 LEK - 12000 LEK
Dolce & Gabbana Red ...
4500 LEK - 8200 LEK
Kenzo Summer By Kenz ...
5900 LEK
Gucci Rush ...
5000 LEK - 8700 LEK
Davidoff Cool Water ...
3500 LEK - 5900 LEK
Diesel Fuel for Life ...
5500 LEK - 7500 LEK
Paris Vally Caliber ...
2100 LEK
Bon Bons Primobacio ...
350 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Roberto Cavalli Serp ...
6000 LEK
Elvive Aigner starli ...
4700 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
DKNY Be Delicious ...
6500 LEK
Jennifer Lopez Deseo ...
4000 LEK - 6500 LEK
Calvin Klein CK One ...
6000 LEK
Yves Saint Laurent S ...
6000 LEK - 8500 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK