ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Gummy Styling Wax Bright Finish
 
 
Fonex
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Fonex
 
Gummy Styling Wax Bright Finish
 Fonex Gummy  Bright Finish është bërë për të krijuar një strukturë solide me një efekt  te gjate dhe me shkëlqim!  Xheli foneks ka nje qendrueshmeri te gjate dhe një arome të freskët.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
150 ml
Artikulli #7561
320 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Impala Mascara Glitt ...
350 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Loreal Lash Architec ...
1700 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
800 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda X10 VOLUME MASC ...
500 LEK
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
Impala Dipliner 501 ...
500 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1800 LEK
Impala Upgrade Masca ...
600 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
Calvin Klein Calvin ...
5300 LEK - 8200 LEK
Kenzo Tokyo by Kenzo ...
5500 LEK
CHANEL No5 ...
10000 LEK
Creation lamis Icy C ...
1000 LEK
Creation lamis Alumi ...
900 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Zen ...
440 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
6500 LEK
Thierry Mugler Alien ...
8000 LEK
Top Ten Dynamic puls ...
900 LEK - 1100 LEK
Burberry The beat ...
2500 LEK - 5300 LEK
Bvlgari BLV ...
2400 LEK - 5000 LEK
Lolita Lempicka Loli ...
3500 LEK - 7300 LEK
CELINE DION Spring i ...
1000 LEK - 2500 LEK
Lalique Encre ...
6500 LEK
Dupont Rose ...
3000 LEK - 5300 LEK
Giorgio Armani Arman ...
4500 LEK - 11700 LEK
Lalique Lalique Whit ...
5200 LEK - 6500 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Lacoste Booster For ...
2600 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
0 LEK
Genera Balsam ...
100 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Schauma Fresh it Up ...
240 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK