ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Electrifying Gel Spiky Look
 
 
Garnier Fructis
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Garnier Fructis
 
Electrifying Gel Spiky Look
 Për një model ekstra të fortë dhe rebel, perdorni Garnier Fructis Style electrifying Gel. Xheli thahet shpejt, duke mos lënë mbetje të dukshme pas dhe ka një rezistencë jashtëzakonisht të lartë. Flokët tuaj qëndrojne gjate gjith dites me modelin qe ju keni krijuar. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
200 ml
Artikulli #7573
400 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Mascara V ...
600 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
Deborah 24ore Perfec ...
1400 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Impala Eyeliner Silk ...
500 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
AlmaK Regenerating D ...
Hugo Boss Energise ...
4300 LEK - 7000 LEK
Jacques Svelte ...
1200 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2500 LEK - 4800 LEK
Montblanc EXCEPTIONN ...
5500 LEK
Calvin Klein Euphori ...
3200 LEK - 8000 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
Diesel Plus Plus ...
3000 LEK
DKNY DKNY Men ...
6300 LEK - 8000 LEK
Dupont Femme ...
4800 LEK
Elizabeth Arden Arde ...
1200 LEK
Escada Moon sparkle ...
1600 LEK
Escada Escada S ...
1600 LEK - 7000 LEK
Givenchy Organza Fir ...
5000 LEK
Gres Gres Cabotine G ...
3500 LEK
Yves Saint Laurent P ...
9000 LEK
AXE Apollo Dry ...
350 LEK
Carefree Ultra ...
230 LEK
Carefree Aloe ...
220 LEK - 300 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK