ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Couture
 
 
Moschino
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Moschino
 
Couture
 Rossella Jardini, drejtoresha artistike për etiketën e  Moschino, e përshkruan krijimin e saj si një esencë te papërmbajtshme të jetës dhe gëzimit të pastër. Couture! Gruaja është moderne dhe romantike.  Couture, u lancua në vitin 2004.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de parfum Vaporisateur 100 ml
Artikulli #501
7 300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
280 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Flormar Terracotta ...
830 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda LONGLASTING EYE ...
300 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Impala Micromatic ...
300 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
Impala  Vip Mascara ...
600 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Versace Bright Cryst ...
4400 LEK - 6000 LEK
Lancome Miracle Fore ...
4000 LEK - 7500 LEK
Dolce & Gabbana Red ...
4500 LEK - 8200 LEK
Creation lamis Icy C ...
1000 LEK
Bon Bons Primobacio ...
350 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4200 LEK - 5900 LEK
Lancome Hypnose Homm ...
2800 LEK - 7200 LEK
Calvin Klein Truth ...
4800 LEK - 5500 LEK
Cartier Roadster ...
3500 LEK
Davidoff Cool Water ...
2300 LEK - 5500 LEK
Dupont Pursuit ...
2200 LEK - 5000 LEK
Dupont Intense Men ...
3200 LEK - 4200 LEK
Escada Magnetism ...
2200 LEK - 4000 LEK
Everlast Original 19 ...
600 LEK - 2000 LEK
Hugo Boss Boss Eleme ...
2500 LEK - 8200 LEK
Jean Paul Gaultier L ...
3800 LEK - 8000 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Lancome Tresor in Lo ...
0 LEK - 8500 LEK
Yves Saint Laurent P ...
9000 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
0 LEK
Kamill Body Lotion s ...
0 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK