ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Argile Face Mask
 
 
Byphase
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Byphase
 
Argile Face Mask
 Maske me argjile, e cila purifikon dhe zbut lekuren duke eliminuar te gjitha papastertite. Fale oligo elementeve lekura juaj eshte e hidratuar dhe e mbrojtur. Aplikoni nje sasi te vogel ne fytyre, lereni per 10 -15 min, me pas shpelajeni me uje te bollshem. Perdoret 2 here ne jave.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
150 ml
Artikulli #7610
600 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
NOTE TERRACOTTA POWD ...
900 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
2000 LEK
NOTE ULTRA COVERAGE ...
1200 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Impala IMPALA Automa ...
350 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
2700 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
COLLISTAR EYE HYDRO- ...
3590 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
3250 LEK
COLLISTAR MASK-CREAM ...
4900 LEK
COLLISTAR ENERGETIC ...
6700 LEK
Hugo Boss Hugo ...
2500 LEK - 8000 LEK
Davidoff Cool Water ...
3500 LEK - 5900 LEK
Creation lamis Every ...
1000 LEK
Jacques Cavalier ...
980 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Versace Baby Blu ...
2400 LEK
Lolita Lempicka Loli ...
3500 LEK - 7300 LEK
Davidoff Cool Water ...
2300 LEK - 5500 LEK
Lalique Encre ...
5500 LEK - 7500 LEK
DKNY DKNY women ...
4000 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3000 LEK - 9500 LEK
Lacoste Elegance ...
6400 LEK
Laura Biagiotti Emot ...
5200 LEK
CHANEL Chanel N°19 ...
6500 LEK - 8500 LEK
Versace Vanitas ...
10500 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Dior Sauvage Dior ...
MOLINARD Acqua Lotus ...
18000 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
9250 LEK - 13750 LEK
MOLINARD Chypre Char ...
9950 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Acqua di Parma Peoni ...
8600 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2250 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
COLLISTAR NOURISHING ...
4450 LEK
Pantene Balsam color ...
450 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Schauma Fresh it Up ...
220 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK