ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
The One
 
 
Dolce & Gabbana
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Dolce & Gabbana
 
The One
The One for Men
Dolce & Gabbana the One per meshkuj, një aromë e dedikuar nga Dolce & Gabbana per nje njeri karizmatik dhe joshës, elegant dhe te sofistikuar.  The One per meshkuj u zhvillua nga preminent Polge, prodhues parfumesh Olivier. Kryevepra e tij The One,është një parfum sensual, aromë orientale zhvilluar në harmonin e duhanit me shënime bazë të rafinuar, kardamom, xhenxhefil, cedarwood, dhe agrume.


Stili:
Besues. Sexy. I Rafinuar. 
Importuar nga Franca
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de Toilette Spray 50ml
Artikulli #505
6 000 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 100ml
Artikulli #4482
8 000 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 30ml
Artikulli #4483
4 900 LEK SHTO NË SHPORTË
aftershave balsam 75ml
Artikulli #4484
4 800 LEK SHTO NË SHPORTË
aftershave lotion 100ml
Artikulli #4485
6 500 LEK SHTO NË SHPORTË
aftershave lotion 50ml
Artikulli #4486
5 000 LEK SHTO NË SHPORTË
deostick 75gr
Artikulli #4487
3 200 LEK SHTO NË SHPORTË
shower gel 200ml
Artikulli #4488
3 200 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Ruby Rose 536A ...
4800 LEK
Ruby Rose Kuti tuale ...
3580 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Moda MAXIMUM LASH MA ...
450 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala Mascara MiniM ...
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1600 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
800 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Impala  Vip Mascara ...
500 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Dolce & Gabbana The ...
4000 LEK - 12500 LEK
Lancome So Magic ...
4400 LEK - 10000 LEK
Escada Signature ...
1800 LEK - 6000 LEK
Hugo Boss Hugo XY ...
2500 LEK - 7200 LEK
Gucci Envy For Men ...
4500 LEK - 5500 LEK
Bvlgari BLV ...
2800 LEK - 5000 LEK
Chalon Chalou ...
580 LEK
Jacques Mozaic ...
980 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Davidoff Silver Shad ...
1800 LEK - 2200 LEK
DKNY DKNY ...
3800 LEK
Dupont Pursuit ...
2200 LEK - 5000 LEK
Escada Sentiment pou ...
3000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4400 LEK
Marc Jacobs Perfume ...
4800 LEK - 7800 LEK
Lancome Tresor in Lo ...
0 LEK - 8500 LEK
Denim Musk ...
280 LEK
Hugo Boss Boss Inten ...
8000 LEK
Cacharel LouLou ...
6000 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK