ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Refreshing Wash Gel
 
 
Nivea Visage
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea Visage
 
Refreshing Wash Gel
 Gjatë pastrimit është  thelbësore të ruajme ekuilibrin natyror te legeshtise se lëkurës për ta mbajtur ate të freskët dhe te hidratuar gjatë gjithë ditës. Kjo është arsyeja pse NIVEA ka prezantuar teknologjine e hidratimit IQ dhe lageshtise.
Pastron thellësisht dhe respekton ekuilibrin e lagështise qe lekura ka vete. 
Forcon lëkurën në sajë të formulës së saj freskuese.
Formula me Vitamina E është e butë në lëkurë.
Lëkura është thellësisht e pastruar dhe e freskuar duke u dukur e shëndetshme dhe e bukur.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
150 ml
Artikulli #7614
600 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Impala Impala Liplin ...
250 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Flormar Selection ...
280 LEK
Flormar Quartz nail ...
120 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
400 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Refan Antistress Fa ...
950 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
750 LEK
Cacharel Eden ...
6000 LEK
paco rabanne 1 Milli ...
2500 LEK - 12000 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3200 LEK - 8000 LEK
Gucci Eau de Parfum ...
5000 LEK - 10000 LEK
Bvlgari BLV ...
2800 LEK - 5000 LEK
CHANEL No5 ...
10000 LEK
Paris Vally Unlimite ...
2100 LEK
Jacques Red Gracious ...
980 LEK
Jacques Fortitude ...
980 LEK
Giorgio Armani empor ...
4500 LEK - 7500 LEK
Top Ten Ice dive ...
900 LEK - 1100 LEK
Elvive Aigner starli ...
4700 LEK
Chloe LOVE ...
3500 LEK - 12000 LEK
Dupont Noir ...
2500 LEK - 3300 LEK
Escada Into the Blue ...
1600 LEK - 4000 LEK
Gucci Gucci Guilty I ...
4300 LEK - 13900 LEK
Moschino Glamour ...
7500 LEK
Colour Me Gold ...
300 LEK
Jimmy Choo  Jimmy Ch ...
11000 LEK
MOLINARD Vanille Eau ...
7400 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Nivea Color CrystalG ...
380 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Nivea Color Crystal ...
450 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK