ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
L'eau The One
 
 
Dolce & Gabbana
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Dolce & Gabbana
 
L'eau The One
L'Eau The One
Dolce & Gabbana prezanton L'Eau The One, aromë moderne, e ngrohtë, joshese dhe me një humor të lehtë. Shishja bashkëkohore e rafinuar me tap të bardhë ari, reflekton bukurine e sofistikuar te gruas që është, dhe gjithmonë do të jetë,The one.


Stili:
Hyjnore, e freskët dhe me erë frute.  
Importuar nga Franca
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de Toilette Spray 75ml
Artikulli #507
6 000 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 75ml
Artikulli #4475
8 000 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 50ml
Artikulli #4476
6 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Maybelline The One-b ...
700 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Flormar Perfect Cove ...
950 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
Impala Mascara MiniM ...
450 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Bvlgari Aqva pour Ho ...
2300 LEK - 8000 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Hugo Boss Boss Soul ...
2500 LEK - 6500 LEK
Creation lamis Illus ...
1000 LEK
Paris Vally Caliber ...
2100 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
600 LEK - 700 LEK
Shiseido Zen ...
5100 LEK - 10500 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2200 LEK - 6200 LEK
Lancome Hypnôse Sen ...
5400 LEK - 10000 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1800 LEK - 3200 LEK
Davidoff Silver Shad ...
1800 LEK - 2200 LEK
Lalique Encre ...
5500 LEK - 7500 LEK
Dolce & Gabbana Rose ...
4300 LEK - 9500 LEK
DKNY Pure DKNY ...
7500 LEK
Escada Moon sparkle ...
1600 LEK - 3200 LEK
Everlast Original 19 ...
600 LEK - 2000 LEK
Givenchy Ysatis ...
6400 LEK
Lancome Tresor in Lo ...
0 LEK - 8500 LEK
Yves Saint Laurent P ...
9000 LEK
Lacoste Booster For ...
2600 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
245 LEK - 350 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Nivea Color Crystal ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK