ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Pure Active Intensive Anti-Spot Gel Scrub
 
 
Garnier
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Garnier
 
Pure Active Intensive Anti-Spot Gel Scrub
 Formula e tij e butë sjell nje formule te dyfishte kundra njollave dhe pucrrave. Formula e koncentruar, pasuruar me një përbërës te njohur anti-bakterial dhe mikro-rruaza te fuqishme, ndihmon ne largimin e pucrrave dhe pikave te zeza.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
150 ml
Artikulli #7616
690 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Impala Liplin ...
300 LEK
Flormar Turbo Bost ...
450 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Gabrini Terracotta p ...
195 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
Deborah 24ore Perfec ...
1400 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
350 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala Mascara XXXL ...
600 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
NOTE BB CREAM ...
1300 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
600 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
700 LEK
Vichy Aqua Thermal ...
2500 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Ferrari  Ferrari Red ...
1800 LEK - 4500 LEK
Givenchy Blue Label ...
4900 LEK
Moschino I Love Love ...
4200 LEK - 5400 LEK
Dolce & Gabbana L'ea ...
6000 LEK - 8000 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
4500 LEK - 8500 LEK
Gucci Pour Homme II ...
3000 LEK - 7800 LEK
Valentino Valentino ...
6000 LEK
Bvlgari Bvlgari pour ...
4500 LEK - 5900 LEK
Paris Vally It's del ...
2100 LEK
Giorgio Armani Idole ...
4200 LEK - 10500 LEK
Paris Vally Vero Amo ...
2100 LEK
Moschino Funny ...
2900 LEK - 4500 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
Lalique Encre ...
6500 LEK
Elizabeth Arden Arde ...
1200 LEK
Escada Moon sparkle ...
1600 LEK - 3200 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4900 LEK - 6000 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3200 LEK - 9000 LEK
Jean Paul Gaultier L ...
3800 LEK - 8000 LEK
Marc Jacobs Lola ...
6000 LEK
Colgate MaxFresh ...
200 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Neutro Roberts Zero ...
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Pantene Balsam color ...
390 LEK
Genera Mask rigjener ...
220 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK