ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Sicily
 
 
Dolce & Gabbana
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Dolce & Gabbana
 
Sicily
Sicily

Sicili ka një erë të fortë, shume te thellë. Eshtë një arome personale nga Domenico Dolce dhe Stefano Gabbana në këtë ishull të plotë me kontraste. Pasionante dhe emocionale, ajo frymëzon dëshirat dhe burrat që nuk i rrezistojne dot shikimit te saj misterioz.


Importuar Nga Franca
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de Parfum Vaporisateur 100 ml Tester
Artikulli #511
6 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 30ml
Artikulli #4502
5 400 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Flormar Turbo Bost ...
450 LEK
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Flormar Precision Ar ...
370 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Deborah 24ore Perfec ...
1400 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda MAXIMUM LASH MA ...
450 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Impala Mascara XXXL ...
600 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Impala Dipliner 501 ...
500 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
2000 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Regenerating D ...
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Guerlain Shalimar ...
5200 LEK - 7200 LEK
Gucci Gucci By Gucci ...
3200 LEK - 10500 LEK
Guess Woman ...
6200 LEK
Creation lamis Colos ...
900 LEK
Paris Vally Ragazzo ...
2100 LEK
Giorgio Armani Idole ...
4200 LEK - 10500 LEK
Paris Vally Unlimite ...
2100 LEK
Joop! Joop! ...
4000 LEK - 5600 LEK
Roberto Cavalli Cava ...
4500 LEK - 9800 LEK
Top Ten Team Force ...
800 LEK - 1100 LEK
Burberry Brit ...
2500 LEK
Moschino OH! ...
3300 LEK - 4500 LEK
CELINE DION Spring i ...
1000 LEK - 2500 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
Dolce & Gabbana The ...
7000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK
Hugo Boss Boss Eleme ...
2500 LEK - 8200 LEK
AXE Apollo Dry ...
350 LEK
Moda BODY SPRAY ...
400 LEK
Calvin Klein Encount ...
7000 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK