ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
SuperStay Better Skin
 
 
Maybelline
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Maybelline
 
SuperStay Better Skin
 Formula ndihmon lëkurën te duket më rrezatuese dhe madje me te fresket gjate gjithe dites.
Maybelline New York SuperStay Better Skin Foundation përmirëson pamjen e lëkurës tuaj çdo herë që ju e perdorni ate. Lëkura duket mir sot , nesër dhe gjithmone.
E le lekuren tuaj te duket e persosur dhe e hidratuar. 
Formula është e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme, nuk përmban parfum.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Better Skin 005 light beige
Artikulli #7662
1 100 LEK SHTO NË SHPORTË
Better Skin 010 ivory
Artikulli #9767
1 100 LEK SHTO NË SHPORTË
Better Skin 020 cameo
Artikulli #9768
1 100 LEK SHTO NË SHPORTË
Better Skin 021 nude beige
Artikulli #9769
1 100 LEK SHTO NË SHPORTË
Better Skin 030 sand samble
Artikulli #9770
1 100 LEK SHTO NË SHPORTË
Better Skin 032 golden
Artikulli #9771
1 100 LEK SHTO NË SHPORTË
Better Skin 040 fawn
Artikulli #9772
1 100 LEK SHTO NË SHPORTË
Better Skin 048 sun beige
Artikulli #9773
1 100 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Flormar Lash lift ma ...
360 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
Moda Extra Volume Ma ...
500 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
Impala Upgrade Masca ...
600 LEK
Moda MODA BODY GLITT ...
450 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
800 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
Bvlgari Omnia Amethy ...
3200 LEK - 6700 LEK
Guerlain L'instant M ...
8500 LEK
Cerruti  1881 Collec ...
5400 LEK
Cerruti Pour Homme ...
2000 LEK - 6300 LEK
Cerruti 1881 Black ...
2400 LEK - 5500 LEK
Lancome Tresor ...
4400 LEK - 8000 LEK
Lacoste Style in pla ...
2300 LEK - 5200 LEK
Versace Versense ...
4500 LEK - 8000 LEK
Kenzo L'eau par Kenz ...
4000 LEK
Neutro Roberts perfe ...
350 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK - 1900 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 3800 LEK
Top Ten FLORAL DREAM ...
900 LEK
Cerruti 1881 pour Fe ...
1400 LEK - 6000 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
2500 LEK - 9000 LEK
Elizabeth Arden Arde ...
3500 LEK
Colour Me Red Roll-o ...
350 LEK
Moschino Toujours Gl ...
6000 LEK
Boucheron Place Vend ...
8500 LEK
Neutro Roberts Extra ...
245 LEK - 350 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Pantene Classic Care ...
460 LEK
Genera Balsam ...
100 LEK
Genera Mask rigjener ...
220 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Nivea For Men anti-s ...
280 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK