ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Master Graphic
 
 
Maybelline
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Maybelline
 
Master Graphic
 Me majën e saj tri-cepshe ajo premton një linjë të gjatë, të qëndrueshme dhe dramatike në një kalim te vetem. Master Graphic shfaq në pamje të parë të ketë të gjitha cilësitë e një peneli te aftë për ata te cilet u dridhet dora dhe kane deshire te kene nje linje te persosur ne syte e tyre. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Master graphic
Artikulli #7668
450 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
380 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
350 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda X10 VOLUME MASC ...
500 LEK
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
Impala  Vip Mascara ...
600 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Loreal Perfect Clean ...
570 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3400 LEK - 8300 LEK
Dolce & Gabbana D&G ...
5900 LEK - 7800 LEK
Ferrari  Ferrari Red ...
1800 LEK - 4500 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4000 LEK - 8400 LEK
paco rabanne 1 Milli ...
2500 LEK - 12000 LEK
Dolce & Gabbana Red ...
4500 LEK - 8200 LEK
Gucci Flora ...
4300 LEK - 8800 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Jacques Rich and Fam ...
980 LEK
Nina Ricci Premier J ...
2400 LEK - 6000 LEK
Bvlgari BLV ...
2400 LEK - 5000 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
David Beckham Intima ...
3200 LEK
DKNY Donna Karan Gol ...
4500 LEK - 11000 LEK
Dupont Noir ...
2500 LEK - 3300 LEK
Dupont Essence Pure ...
4300 LEK
Ermenegildo Zegna Ze ...
5500 LEK
Flormar Sexy ...
320 LEK
Lacoste Booster For ...
2600 LEK
Carefree Aloe ...
220 LEK - 300 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea For Men anti-s ...
280 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK