ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Baby Lips
 
 
Maybelline
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Maybelline
 
Baby Lips
Lipat e buzeve per femije vijnë në 6 versione, ku 3 jane me ngjyra (qershi, rozë dhe pjeshke) dhe 3 pa ngjyrë (me SPF 20). Të gjitha me garanci 8 orë hidratim, kanë erë dhe shije të njëjte.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  

Artikulli #7670
200 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Ruby Rose Kuti tuale ...
3580 LEK
Impala VINYL ...
300 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Moda MAXIMUM LASH MA ...
450 LEK
Impala Mascara XXXL ...
600 LEK
Impala Mascara MiniM ...
450 LEK
Impala Eyeliner Silk ...
500 LEK
Moda Extra Volume Ma ...
500 LEK
Impala Precise Eyeli ...
500 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
500 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Loreal Perfect Clean ...
570 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
Givenchy Hot couture ...
6000 LEK
Givenchy Very Irresi ...
6000 LEK
Kenzo Kenzo pour hom ...
5500 LEK
Diesel Unlimeted ...
4300 LEK - 9300 LEK
Jean Paul Gaultier F ...
5500 LEK
Calvin Klein Ck one ...
4900 LEK
Bvlgari Omnia crysta ...
3200 LEK - 5900 LEK
Creation lamis La Va ...
1000 LEK
Paris Vally Caliber ...
2100 LEK
Tesori d'Oriente The ...
440 LEK
Jacques Ectasie ...
980 LEK
Jacques Millionaire ...
980 LEK
Giorgio Armani EPORI ...
6000 LEK - 11000 LEK
Bvlgari MAN ...
4000 LEK - 7500 LEK
CAROLINA HERRERA Her ...
2800 LEK - 7500 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
Diesel Only The Brav ...
4500 LEK - 8500 LEK
Ermenegildo Zegna Ze ...
5500 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Dolce & Gabbana Desi ...
9500 LEK
Colgate MaxFresh ...
200 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Genera Mask rigjener ...
220 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Schauma Fresh it Up ...
240 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK