ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Red
 
 
Dolce & Gabbana
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Dolce & Gabbana
 
Red
Një Parfum klasik i sofistikuar dhe me aromë të ngrohtë lulesh, me perberje të lartë të mandarinës, lule portokalli, karafil të kuq dhe me vanilje.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de Toilette Spray 100ml Tester
Artikulli #517
5 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 50ml
Artikulli #2513
6 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 100ml
Artikulli #4503
8 200 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 25ml
Artikulli #4504
4 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Impala Mascara XXXL ...
550 LEK
Impala Micromatic ‚Ä ...
400 LEK
Impala Dipliner 501 ...
450 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Impala  Vip Mascara ...
450 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
750 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
900 LEK
Makeup Revolution London& ...
790 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Refan Shea/Karit√© N ...
850 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1150 LEK
COLLISTAR PRECIOUS E ...
4700 LEK
COLLISTAR CLEANSING ...
3700 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
4950 LEK
Givenchy Blue Label ...
4900 LEK
Escada Sentiment ...
1800 LEK - 5700 LEK
Lacoste Inspiration ...
3400 LEK - 4800 LEK
Tesori d'Oriente The ...
440 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Top Ten Ice dive ...
900 LEK - 1100 LEK
Chopard Chopard Pour ...
1800 LEK - 2500 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3500 LEK
DKNY DKNY Men ...
6300 LEK - 8000 LEK
Escada Magnetism ...
2200 LEK - 4000 LEK
Escada Into the Blue ...
1600 LEK - 4000 LEK
Issey Miyake Issey M ...
7000 LEK
Issey Miyake L'Eau d ...
6000 LEK - 7000 LEK
Chloe L'eau de chlo√ ...
8000 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
300 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
Dolce & Gabbana The ...
8800 LEK - 16900 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
9250 LEK - 13750 LEK
Acqua di Parma COLON ...
9500 LEK - 13000 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Acqua di Parma SUBLI ...
8500 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK