ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Eye make-up remover 2in1
 
 
Garnier
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Garnier
 
Eye make-up remover 2in1
 Një formulë me veprim të dyfishtë me dy faza të shpejta dhe në mënyrë efektive per të hequr make-up.
1. Heq në mënyrë efikase make-up e syve, edhe rimelin kundra ujit, duke mos i lënë të ndihen të yndyrshëm apo me mbetje.
2. Mbron qerpikët, duke i lënë ato te ndihen te pastruara dhe te perkujdesura.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
125ml
Artikulli #7717
490 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
500 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Deborah 24ore Perfec ...
1400 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
Moda Matte lipstick ...
300 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
Impala  Vip Mascara ...
450 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1650 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
Refan YOUTHFUL PERFE ...
1250 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4250 LEK
COLLISTAR FRESH MOIS ...
4400 LEK
COLLISTAR EYE HYDRO- ...
3590 LEK
COLLISTAR ENERGETIC ...
6700 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3000 LEK - 6500 LEK
Burberry Brit ...
6500 LEK
Guerlain Aqua Allego ...
6200 LEK
Valentino V pour hom ...
6000 LEK
Lacoste Touch of pin ...
5200 LEK - 7800 LEK
Versace Red jeans ...
2860 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Gucci Pour Homme ...
3200 LEK - 7600 LEK
Bvlgari Omnia crysta ...
4950 LEK - 7950 LEK
Jacques Opportunity ...
1200 LEK
Burberry The beat ...
2500 LEK - 5300 LEK
Davidoff Cool Water ...
1500 LEK - 2500 LEK
DKNY DKNY Men ...
6300 LEK - 8000 LEK
DKNY Pure DKNY ...
7500 LEK
Dupont Rose ...
3000 LEK - 5300 LEK
Escada Sentiment pou ...
3000 LEK
Ferrari Extreme ...
5000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
4500 LEK - 11700 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 7500 LEK
B.U Wild ...
260 LEK - 300 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Garnier Fresh - inte ...
250 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
COLLISTAR NOURISHING ...
4450 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Genera Mask rigjener ...
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK