ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Cremige Wasch - Emulsion
 
 
Nivea
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea
 
Cremige Wasch - Emulsion
Nivea Visage krem larje, pastrues fytyre per lëkurë të thatë dhe të ndjeshme. Pastron lehtesisht papasterite dhe make-up. Përbërës intensiv hidratues per te ruajtur ekuilibrin natyror.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
150ml
Artikulli #7721
600 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
200 LEK
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Loreal Lash Architec ...
1700 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1600 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
RIMMEL LONDON EXTRA ...
790 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Triple Active ...
850 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
760 LEK
Estee Lauder Pure Wh ...
6400 LEK
Dolce & Gabbana D&G ...
5900 LEK - 7800 LEK
Cacharel Anais Anais ...
5300 LEK
Dolce & Gabbana Femi ...
5000 LEK - 6200 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 10000 LEK
Valentino Valentino ...
6000 LEK
Creation lamis Icy C ...
1000 LEK
Creation lamis Illus ...
1000 LEK
Creation lamis Heirl ...
1000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4600 LEK - 9200 LEK
Tesori d'Oriente Orc ...
440 LEK
Lacoste Challenge ...
2650 LEK - 7500 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Top Ten Victoury Lea ...
900 LEK - 1100 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
Calvin Klein Euphori ...
3200 LEK - 8000 LEK
Escada Incredible Me ...
3000 LEK - 6500 LEK
Jean Paul Gaultier L ...
3800 LEK - 8000 LEK
Calvin Klein Calvin ...
4200 LEK
MOLINARD Nirmala Eau ...
5000 LEK - 9700 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Zero ...
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Pantene Classic Care ...
450 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Nivea Color CrystalG ...
380 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK