ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Revita Lift Lait
 
 
Loreal
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Loreal
 
Revita Lift Lait
 Me kalimin e kohës, rigjenerimi lëkurës ngadalëson. Rrudhat janë formuar, lëkura është më pak elastike dhe ngjyra është e errët. Tani ju mund Kuptoni qe lekura juaj eshte rigjeneruar dhe pastruar.
L'Oreal Laboratorët e krijuar në qumësht 1 RevitaLift cleanser të pasur. Formula e tij i butë punon në mënyrë të përkryer heq make-up dhe rigjallërimin e lëkurës.
Rezultatet: Skin është hydrated në çast. Ditë pas dite, lëkura është çehre butë dhe rrezatues. Perfectly pastër dhe revitalizuar, lëkurë rimerr shkëlqimin e rinisë së tij.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
200ml
Artikulli #7729
600 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
600 LEK
Garnier Lip Care Shi ...
290 LEK
Flormar Lash lift ma ...
360 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Flormar Selection ...
280 LEK
Flormar Quartz nail ...
120 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
450 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Moda WATERPROOF GEL ...
550 LEK
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
600 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
500 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Refan Antistress Fa ...
950 LEK
Refan YOUTHFUL PERFE ...
1250 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
Cerruti  1881 Collec ...
5400 LEK
Chloe Chloe ...
3400 LEK - 11500 LEK
Lancome Miracle ...
4700 LEK - 8600 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4000 LEK - 8400 LEK
Giorgio Armani Arman ...
5500 LEK - 8000 LEK
Ralph Lauren Polo Gr ...
4500 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Jacques Red Gracious ...
980 LEK
Jacques Mozaic ...
980 LEK
paco rabanne Lady Mi ...
3200 LEK - 10500 LEK
Lancome Hypnôse Sen ...
5400 LEK - 10000 LEK
Lolita Lempicka L de ...
3500 LEK - 6000 LEK
Bvlgari MAN ...
4000 LEK - 7500 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5200 LEK - 7200 LEK
D Squared 2 He Wood ...
7300 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2500 LEK - 4200 LEK
Dunhill Pure ...
1500 LEK - 1800 LEK
Givenchy Amarige Mar ...
0 LEK - 3800 LEK
Hugo Boss In Motion ...
5200 LEK
Lacoste Lacoste Pour ...
3250 LEK
Garnier Fresh - inte ...
250 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Pantene Balsam color ...
450 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK