ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Capital Soleil Sun Care Face  50 SPF
 
 
Vichy
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Vichy
 
Capital Soleil Sun Care Face 50 SPF
 Për gratë dhe burrat me lëkurë të thate dhe te ndjeshme, te cilet jane duke kërkuar për një produkt kundra diellit per të lyer fytyren.
Vichy Capital Soleil Face BB Cream SPF 50 është një formule e bute me krem BB: rrit dhe ndriçon. Mbrojtja e saj eshte shume e larte me një formulë te pasuruar me Mexoryl XL e cila ndihmon për të mbrojtur kundër dëmit të diellit, njollave kafe dhe plakjen e parakoheshme.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
50ml
Artikulli #7753
2 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Maybelline Mascara V ...
600 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
400 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Impala Mascara XXXL ...
600 LEK
Impala Micromatic ...
300 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
Impala IMPALA Automa ...
0 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Garnier Pure ...
570 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
CHANEL Coco eau de p ...
7500 LEK
Dolce & Gabbana The ...
4000 LEK - 12500 LEK
Chloe Chloe ...
3400 LEK - 11500 LEK
Givenchy Hot couture ...
6000 LEK
Calvin Klein Be ...
6900 LEK
Dolce & Gabbana L'ea ...
6000 LEK - 8000 LEK
Yves Saint Laurent E ...
6500 LEK
Gucci Eau de Parfum ...
5000 LEK - 10000 LEK
Creation lamis Atomi ...
1000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4600 LEK - 9200 LEK
Tesori d'Oriente Leg ...
440 LEK
Jacques Mozaic ...
980 LEK
Versace Baby Blu ...
2400 LEK
Elvive Aigner starli ...
4700 LEK
paco rabanne Paco Ra ...
2000 LEK - 4400 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Davidoff Game ...
2500 LEK - 5000 LEK
DKNY Donna Karan Gol ...
4500 LEK - 11000 LEK
Dupont Pursuit ...
2200 LEK - 5000 LEK
Estee Lauder Pure Li ...
6300 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Body Lotion c ...
0 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK