ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Solar Expertise Active Anti-Wrinkle Sun Cream 15 SPF
 
 
Loreal
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Loreal
 
Solar Expertise Active Anti-Wrinkle Sun Cream 15 SPF
Mbron kundër plakjes së parakohshme te lekures nga dielli
Përmban kolagjen për ndjenjë të fortë dhe lëkurë më dinjitoze.
Përmban Mexoryl Xl për mbrojtje UVA / UVB 
Cilesi të freskët dhe të këndshme.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
75ml
Artikulli #7755
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
380 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Moda Extra Volume Ma ...
500 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
NOTE BB CREAM ...
1300 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3000 LEK - 6500 LEK
Calvin Klein Calvin ...
5300 LEK - 8200 LEK
Bvlgari Bvlgari Aqua ...
2000 LEK - 6200 LEK
Paris Vally Encoded ...
1900 LEK
Calvin Klein CKfree ...
4800 LEK - 6500 LEK
Joop! Joop! ...
4000 LEK - 5600 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Versace Baby Blu ...
2400 LEK
paco rabanne Paco Ra ...
2000 LEK - 4400 LEK
Calvin Klein CK IN2U ...
6500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Christina Aguilera I ...
1800 LEK - 4500 LEK
David Beckham Intima ...
3200 LEK
Diesel Fuel for Life ...
3000 LEK - 8000 LEK
Dupont Passenger ...
3000 LEK - 3800 LEK
Ferrari Ferrari Blac ...
1800 LEK
Gres Gres Cabotine G ...
3500 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Playboy Play it sexy ...
400 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
0 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Pantene Classic Care ...
460 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK