ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Mattifying Day Care
 
 
Nivea
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea
 
Mattifying Day Care
 Ofron butesi intensive pa bllokuar poret.
Me SPF 15 për të ndihmuar në mbrojtjen e lëkurës nga djegia nga dielli
Redukton dhe shndrit pamjen e lëkurës, formula e saj jo-e yndyrshme
lejon lëkurën te duket e shëndetshme dhe e bukur.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
50ml
Artikulli #7761
550 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
900 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
500 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Flormar Terracotta ...
830 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
400 LEK
Moda DOUBLE EFFECT V ...
300 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda LONGLASTING EYE ...
300 LEK
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
Impala Eyeliner Silk ...
500 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1800 LEK
Vichy Aqua Thermal ...
2500 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Dolce & Gabbana D&G ...
5900 LEK - 7800 LEK
Cartier Delices de c ...
4200 LEK - 11500 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
5900 LEK - 9500 LEK
Valentino V pour hom ...
6000 LEK
Lancome Hypnose ...
4900 LEK - 6500 LEK
Nina Ricci Ricci Ric ...
3200 LEK - 12000 LEK
Lacoste Style in pla ...
2300 LEK - 5200 LEK
Giorgio Armani Idole ...
4200 LEK - 10500 LEK
Paris Vally Nitro ...
2100 LEK
Versace Versus ...
3800 LEK - 8000 LEK
Burberry Brit ...
2500 LEK
Burberry Weekend ...
3500 LEK
Laura Biagiotti Roma ...
2200 LEK - 6500 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Dolce & Gabbana The ...
7000 LEK
DKNY DKNY ...
3800 LEK
Dunhill Dunhill ...
5000 LEK
Escada Marine Groove ...
2500 LEK - 8000 LEK
Yves Saint Laurent P ...
9000 LEK
Lacoste Lacoste Pour ...
3250 LEK
Colgate MaxFresh ...
200 LEK
Garnier Fresh - inte ...
270 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
0 LEK
Pantene Classic Care ...
460 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea color crystal ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK