ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Olay Provital Night Cream 50g
 
 
Oil of Olaz
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Oil of Olaz
 
Olay Provital Night Cream 50g
 Krem Olay Provital Night
• aplikohet natën, kombinimi i saj me Olay dhe vajra esenciale (përfshirë vaj macadamia) siguron ushqim shtesë te lekures.
• Kremi panthenol ndihmon për të përmirësuar qëndrueshmërine dhe elasticitetin ne sipërfaqe të lëkurës gjatë natës kur lëkura juaj është më e qete.
•  një vitaminë komplekse e veçantë, që përmban Pro-vitaminë B5, Vitamina A dhe Vitamina E, ndihmojne për të përforcuar mbrojtjen natyrale të lëkurës dhe per te mbrojtur kundër humbjes së lagështisë .
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
50ml
Artikulli #7801
900 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Impala VINYL ...
300 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar Lash lift ma ...
360 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
700 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda DOUBLE EFFECT V ...
300 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda LONGLASTING EYE ...
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
NOTE BB CREAM ...
1600 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
800 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Impala IMPALA Automa ...
350 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
Lancome Tresor ...
4400 LEK - 8000 LEK
Givenchy Hot couture ...
6000 LEK
Giorgio Armani Attit ...
4000 LEK - 9000 LEK
Moschino I Love Love ...
4200 LEK - 5400 LEK
Kenzo Summer By Kenz ...
5900 LEK
Gucci Envy ...
4300 LEK
Bvlgari Petits et Ma ...
2200 LEK - 3500 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4500 LEK - 9000 LEK
David Beckham Intima ...
3200 LEK
Dunhill Dunhill ...
5000 LEK
Dupont Pursuit ...
2200 LEK - 5000 LEK
Escada Into the Blue ...
1600 LEK - 4000 LEK
Gabriela Sabatini La ...
1500 LEK
Gianfranco Ferre FER ...
5600 LEK
Issey Miyake Issey M ...
7000 LEK
Lalique Lalique Whit ...
5200 LEK - 6500 LEK
Calvin Klein CK One ...
6000 LEK
Lancome Tresor in Lo ...
0 LEK - 8500 LEK
MOLINARD Patchouli E ...
2500 LEK - 7400 LEK
MOLINARD Vanille Fru ...
2500 LEK - 7400 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Nivea Color CrystalG ...
380 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK