ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
ANTI-WRINKLE Q10 PLUS NIGHT CARE
 
 
Nivea
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea
 
ANTI-WRINKLE Q10 PLUS NIGHT CARE
Perkujdesje në harmoni me lëkurën tuaj.
NIVEA Q10 përmban Q10 dhe kreatine te ngjashëm me atë të gjetur në lëkurë, në një formulë të fuqishme dhe që punon në mënyrë efektive kundër  rrudhave - në harmoni me lëkurën tuaj.
NIVEA Visage Q10 PLUS Anti-Wrinkle Night Care dukshëm redukton pamjen e rrudhave dhe rregullon pamjen e lëkurës.Formula jep lagështi intensive gjatë gjithë natës .
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
50ml
Artikulli #7811
1 200 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Deborah 24ore Perfec ...
1400 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
NOTE ULTRA COVERAGE ...
1200 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
900 LEK
Makeup Revolution London& ...
540 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
AlmaK Regenerating D ...
4900 LEK
COLLISTAR TWO-PHASE ...
2850 LEK
COLLISTAR CLEANSING ...
3700 LEK
COLLISTAR EYE HYDRO- ...
3590 LEK
COLLISTAR MATTIFYING ...
2945 LEK
Cacharel Promesse ...
4800 LEK
Bvlgari Bvlgari Aqua ...
2000 LEK - 6200 LEK
Bvlgari Omnia Amethy ...
3200 LEK - 6700 LEK
Cartier Declaration ...
3400 LEK - 9500 LEK
Chloe Chloe ...
3400 LEK - 11500 LEK
Givenchy Very Irresi ...
6000 LEK
Diesel Fuel for Life ...
5500 LEK - 7500 LEK
B.U Heart Beat ...
800 LEK
Jacques Avalanche ...
980 LEK
Joop! Joop! ...
4000 LEK - 5600 LEK
Versace Baby Blu ...
2400 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
2500 LEK - 9000 LEK
Lalique Encre ...
6500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK
Hugo Boss In Motion ...
5200 LEK
Lacoste Pour Femme L ...
7750 LEK - 10250 LEK
Laura Biagiotti Laur ...
5300 LEK
Lancome Tresor in Lo ...
0 LEK - 8500 LEK
Boucheron Place Vend ...
8500 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
9250 LEK - 13750 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
COLLISTAR Collistar ...
4450 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4950 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK