ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Trattamento Notte Contro Le Rughe, Alla Vitamina C
 
 
Venus
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Venus
 
Trattamento Notte Contro Le Rughe, Alla Vitamina C
 SUPER-FIRMING
Një formulë me efekt te menjehershem kundër rrudhave, mosha ideale 40.
Efekti përforcohet nga Vitamina E dhe Vitamina A, vitamina të rinjve te Venusit, me kapsula që lejojnë kthimin në formë aktive te fytyres në kohën e përdorimit.
Rrudhat janë ulur, elasticiteti i lëkurës është i përforcuar, toni dhe qëndrueshmëria e indeteve te fytyrës dhe qafës janë përmirësuar.
Lëkura është e qetë, ne forme te mire.
Elasticiteti i lëkurës rritet deri ne 38% në vetëm 4 javë.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
50ml
Artikulli #7823
650 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Max Factor Lipfinity ...
1150 LEK
Maybelline Mascara V ...
600 LEK
Flormar Laps Sysh ...
170 LEK
Flormar Precision Ar ...
370 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Impala Mascara LASH ...
Impala Eyeliner 502 ...
400 LEK
Impala Precise Eyeli ...
500 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rmmel ...
1450 LEK
Makeup Revolution London& ...
985 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
Refan YOUTHFUL PERFE ...
1250 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1050 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1150 LEK
Cacharel Anais Anais ...
5300 LEK
Hugo Boss Boss Orang ...
3000 LEK - 7200 LEK
Bvlgari Bvlgari pour ...
4500 LEK - 5900 LEK
Bon Bons Primobacio ...
350 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4600 LEK - 9200 LEK
Jacques Millionaire ...
980 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
6500 LEK
Calvin Klein Truth ...
4800 LEK - 5500 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Christina Aguilera I ...
1800 LEK - 4500 LEK
Diesel Only The Brav ...
4500 LEK - 8500 LEK
DKNY Donna Karan Gol ...
4500 LEK - 11000 LEK
Escada Moon sparkle ...
1600 LEK - 3200 LEK
Estee Lauder Pleasur ...
6000 LEK
Hugo Boss In Motion ...
5200 LEK
Jean Paul Gaultier M ...
7500 LEK
Colour Me Red Roll-o ...
350 LEK
Lancome Tresor in Lo ...
0 LEK - 8500 LEK
Versace Vanitas ...
10500 LEK
Cacharel LouLou ...
6000 LEK
Colgate MaxFresh ...
220 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
8500 LEK
COLLISTAR NOURISHING ...
4450 LEK
COLLISTAR FIRMING TA ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
5650 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK