ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Prime Rughe Crema MultivitaminaC Aqua 24
 
 
Venus
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Venus
 
Prime Rughe Crema MultivitaminaC Aqua 24
Hidratim te gjatë dhe të qëndrueshem. Lufton rrudhat e para dhe radikalet e lira. Krijon një mikroklimë të veçantë në lëkurë dhe ju mbron nga rrezet UV,  ndotjes dhe luhatjeve të temperaturës. Përmban një korrektor të veçantë që minimizon rrudhat e para dhe evidenton demtimet e fytyres
- E mban lekuren te bute për orë të tëra
- E bën lëkurën më të ndritshme dhe më të fortë
- Formule e mirë plot vitamina.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
50ml
Artikulli #7825
700 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Max Factor Lipfinity ...
1150 LEK
Garnier Lip Care Shi ...
290 LEK
Flormar True color P ...
280 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
600 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
500 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
580 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
1040 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
1800 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1050 LEK
Lancome Magnifique ...
4500 LEK - 7000 LEK
Bvlgari Omnia Amethy ...
3200 LEK - 6700 LEK
Chloe Chloe ...
3400 LEK - 11500 LEK
Bvlgari Petits et Ma ...
2200 LEK - 3500 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Jacques Rich and Fam ...
980 LEK
Jacques Fuel ...
980 LEK
Jean Paul Gaultier C ...
9500 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4200 LEK - 5900 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
4200 LEK - 7700 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5500 LEK
Davidoff Cool Water ...
1500 LEK - 2500 LEK
Dupont Intense Men ...
3200 LEK - 4200 LEK
Escada Ocean lounge ...
1500 LEK - 3500 LEK
Ferrari Extreme ...
5000 LEK
Issey Miyake Issey M ...
7000 LEK
AXE Apollo Dry ...
350 LEK
Colour Me Gold ...
300 LEK
TOM FORD Tom Ford Ma ...
30000 LEK
Acqua di Parma Colon ...
3800 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Acqua di Parma Peoni ...
8600 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2250 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
4900 LEK