ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Anti-Wrinkle Day Care All Skin Types
 
 
Nivea
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea
 
Anti-Wrinkle Day Care All Skin Types
Kremi hidratues Nivea Anti-Rudhe përdor vitaminën E për të siguruar lagështi intensive për lëkurën tuaj. Kjo ndihmon për të zbutur linjat dhe rrudhat. Dukshëm rregullon shenjat e plakjes së lëkurës. Lëkura juaj do të duket e shëndetshme dhe e bukur pas çdo aplikimi!
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
50ml
Artikulli #7831
700 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Max Factor Max Facto ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Flormar Terracotta ...
830 LEK
Loreal Lash Architec ...
1700 LEK
Deborah Eyeliner Pre ...
300 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda WATERPROOF GEL ...
550 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
Impala Mascara LASH ...
Impala Eyeliner 502 ...
400 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
2000 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
800 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1000 LEK
Garnier Pure ...
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Loreal Perfect Clean ...
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Refan HIMALAYAN GOJI ...
850 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
950 LEK
Versace Man Eau Frai ...
2600 LEK - 7000 LEK
Calvin Klein Ck IN2U ...
3900 LEK
Guerlain Samsara ...
5200 LEK
Cerruti Pour Homme ...
2000 LEK - 6300 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3200 LEK - 8000 LEK
Dolce & Gabbana L'ea ...
6000 LEK - 8000 LEK
Creation lamis Forei ...
1000 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
4200 LEK - 7700 LEK
CAROLINA HERRERA CAR ...
2500 LEK - 4000 LEK
Christina Aguilera B ...
1800 LEK - 6000 LEK
Cindy Crawford Summe ...
2500 LEK
D Squared 2 She Wood ...
4600 LEK - 6600 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2500 LEK - 4200 LEK
Dupont Noir ...
2500 LEK - 3300 LEK
Escada Into the Blue ...
1600 LEK - 4000 LEK
Lagerfeld Lagerfeld ...
4000 LEK
Denim Musk ...
280 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
9000 LEK
MOLINARD ROSE ÉMOIS ...
18500 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK