ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Prada
 
 
Prada
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Prada
 
Prada
 Prada
Prada sjell bashkimin e tij unik të traditës dhe risive në botën e aromës dhe shpikjet e artit te lashte te parfumeve, duke krijuar një aromë per te djeshmen dhe te nesërmen, një parfum i frymëzuar nga e kaluara, që mishëron të ardhmen. Kjo është një aromë që integron kujtesën, realitetin, dhe mundësine.


Stili:
Klasik. I pastër. Terheqes.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de Parfum Spray 50ml
Artikulli #541
7 100 LEK SHTO NË SHPORTË
Eau de Parfum Spray 70ml
Artikulli #3754
8 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Kuti tuale ...
3580 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Maybelline Falsies B ...
700 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
350 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Moda MAXIMUM LASH MA ...
450 LEK
Impala Mascara LASH ...
600 LEK
Impala Micromatic ...
300 LEK
Brooklin Tiny Tip ...
500 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
700 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Cartier Le Baiser Du ...
5800 LEK
Cerruti Pour Homme ...
2000 LEK - 6300 LEK
Chloe Chloe ...
3400 LEK - 11500 LEK
Cacharel Amor Pour H ...
7000 LEK
Lancome Miracle Fore ...
4000 LEK - 7500 LEK
Nina Ricci Love in P ...
1800 LEK - 6500 LEK
Dolce & Gabbana Masc ...
3800 LEK - 5800 LEK
Dolce & Gabbana Femi ...
5000 LEK - 6200 LEK
Diesel Fuel for Life ...
5500 LEK - 7500 LEK
Paris Vally Nitro ...
2100 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Top Ten Ice dive ...
900 LEK - 1100 LEK
Lancome Hypnôse Sen ...
5400 LEK - 10000 LEK
Bvlgari BLV ...
2400 LEK - 5000 LEK
Bvlgari  Pour Homme ...
4000 LEK - 5000 LEK
Calvin Klein Euphori ...
3200 LEK - 8000 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1200 LEK - 9000 LEK
Laura Biagiotti Emot ...
5200 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
300 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Nivea Color CrystalG ...
380 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Nivea Color Crystal ...
280 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
650 LEK