ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Infusion D'Homme
 
 
Prada
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Prada
 
Infusion D'Homme
Infuzion d'Homme
Aromë e re per meshkuj e rafinuar nga Prada. Parfum klasik.  Kjo perzierje eshte hartuar ndjeshem ne thelb me agrume dhe shënime te drurit për një përshtypje te qarte dhe të qëndrueshme.


Stili:
Stil i lartë. I Sofistikuar. Elegant. 
Importuar Nga Italia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de Toilette Spray 50ml
Artikulli #545
6 300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
700 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda LONGLASTING EYE ...
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Impala Eyeliner Silk ...
400 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
400 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
600 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Impala Impala Terrac ...
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Dolce & Gabbana D&G ...
5900 LEK - 7800 LEK
Cerruti  1881 Collec ...
5400 LEK
Giorgio Armani Arman ...
5500 LEK - 8000 LEK
Kenzo Flower by kenz ...
4000 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
4500 LEK - 8500 LEK
Bvlgari Bvlgari pour ...
4500 LEK - 5900 LEK
Jacques Solitude ...
1200 LEK
Thierry Mugler Alien ...
8000 LEK
Narciso Rodrigues fo ...
10500 LEK
Lancome Hypnose Homm ...
2800 LEK - 7200 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
Bvlgari Rose Essenti ...
3800 LEK - 11500 LEK
Chloe LOVE ...
3500 LEK - 12000 LEK
Cindy Crawford Cindy ...
2000 LEK
Diesel Only The Brav ...
4500 LEK - 8500 LEK
Dunhill Pure ...
1500 LEK - 1800 LEK
Guerlain Insolence I ...
6300 LEK
Hugo Boss Hugo Dark ...
5000 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Playboy Miami ...
400 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
250 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK