ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Mascara Shocking
 
 
Loreal
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Loreal
 
Mascara Shocking
 -L'Oreal Shocking rimel. Një krehër me dhëmbëza i projektuar posaçërisht  për qerpik të gjate dhe të butë.
Rezultati : qerpiket valevisin. Mantelet e tjera do të shtojë volumin ekstra me çdo aplikim.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Rimel voluminoz si dhe ushqyes
Artikulli #554
1 100 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
Brooklin Eyeliner ...
150 LEK
Impala  Vip Mascara ...
450 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
690 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
850 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
750 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
800 LEK
Makeup Revolution London& ...
1450 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
1800 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
AlmaK Regenerating D ...
4900 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
Refan Olive Anti-Agi ...
980 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
760 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
5550 LEK
COLLISTAR MATTIFYING ...
2945 LEK
Guerlain Aqua Allego ...
6200 LEK
Cartier Le Baiser Du ...
5800 LEK
Cerruti Pour Homme ...
2000 LEK - 6300 LEK
Nina Ricci Ricci Ric ...
3200 LEK - 12000 LEK
Nina Ricci Love in P ...
1800 LEK - 6500 LEK
Dolce & Gabbana L'ea ...
6000 LEK - 8000 LEK
Prada Prada ...
7100 LEK - 8500 LEK
Prada Infusion D'Iri ...
6200 LEK
Bvlgari Au the vert ...
2500 LEK - 5200 LEK
Jacques Rich and Fam ...
980 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 4300 LEK
Chloe NARCISSE ...
5500 LEK
Davidoff Silver Shad ...
1800 LEK - 2200 LEK
DKNY DKNY Men ...
6300 LEK - 8000 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
MOLINARD Figue Eau D ...
7400 LEK
PENHALIGON'S QUERCUS ...
12000 LEK
Acqua di Parma DEODO ...
3800 LEK
Acqua di Parma Colon ...
9700 LEK - 13000 LEK
Acqua di Parma DEODO ...
3900 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
300 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4450 LEK
Genera Balsam ...
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
4900 LEK