ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
REJUVENATING FOUNDATION
 
 
NOTE
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA NOTE
 
REJUVENATING FOUNDATION
 SPF 15
Proteina orizi
vaj Argan
 
Me proteina orizi dhe vaj argani në përmbajtje te saj, ajo mbron lëkurën dhe duke mbështetur rinovimin e qelizave, ajo gjithashtu paraqet gjithë diten nje fshehje te përsosur.
 - Nuk përmban paraben.
· I testuar dermatologjikisht.
· Per llojet e lekures qe kerkojne kujdes per plakjen e parakohshme.
· Tub dhe aplikim te lehtë.
· Nuk ndot rrobat falë tharjes se saj te shpejte.
· Me mbrojtje SPF 15.
· Mund të përdoret për 12 muaj, pasi është hapur.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
REJUVENATING FOUNDATION 01 BEIGE
Artikulli #8366
1 400 LEK SHTO NË SHPORTË
REJUVENATING FOUNDATION 02 NATURAL BEIGE
Artikulli #8367
1 400 LEK SHTO NË SHPORTË
REJUVENATING FOUNDATION 03 NATURAL BEIGE
Artikulli #8368
1 400 LEK SHTO NË SHPORTË
REJUVENATING FOUNDATION 04 SAND
Artikulli #8369
1 400 LEK SHTO NË SHPORTË
REJUVENATING FOUNDATION 05 HONEY BEIGE
Artikulli #8370
1 400 LEK SHTO NË SHPORTË
REJUVENATING FOUNDATION 06 DARK HONEY
Artikulli #8371
1 400 LEK SHTO NË SHPORTË
REJUVENATING FOUNDATION 07 APRICOT
Artikulli #8372
1 400 LEK SHTO NË SHPORTË
REJUVENATING FOUNDATION 08 SUNNY
Artikulli #8373
1 400 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Collagen Masc ...
1200 LEK
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
NOTE TERRACOTTA POWD ...
900 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
Impala Mascara LASH ...
600 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
500 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
3200 LEK - 11800 LEK
Burberry Brit ...
6500 LEK
Versace Crystal Noir ...
3700 LEK - 8500 LEK
Guerlain L'instant d ...
7900 LEK - 8500 LEK
Prada Infusion D'Iri ...
6200 LEK
Prada Infusion D'Hom ...
6300 LEK
Hugo Boss Hugo XY ...
2500 LEK - 7200 LEK
Diesel Fuel for Life ...
5500 LEK - 7500 LEK
Calvin Klein Eternit ...
5800 LEK
Paris Vally It's del ...
2100 LEK
Giorgio Armani Sensi ...
5300 LEK
Moschino OH! ...
3300 LEK - 4500 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
Calvin Klein CK IN2U ...
6500 LEK
Chloe NARCISSE ...
5500 LEK
Dolce & Gabbana Rose ...
4300 LEK - 9500 LEK
DKNY DKNY ...
3800 LEK
Dunhill Fresh ...
2000 LEK
Chloe L'eau de chlo ...
8000 LEK
C-thru Topaz ...
250 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Body Lotion s ...
0 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Nivea color crystal ...
280 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK