ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
LUMINOUS MOISTURIZING FOUNDATION
 
 
NOTE
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA NOTE
 
LUMINOUS MOISTURIZING FOUNDATION
 SPF 15
Macadamia OIL
Vaj i embel bajamesh.
 
Ajo ka veti të larta hidratuese falë vajit të ëmbël te bajameve, me efekt antioksidant dhe vaj macadamia përmban acide të rëndësishme për lëkurën. Ajo zgjat gjatë gjithë ditës. Përveç funksionit të saj me mbrojtje të lartë dhe ton balancues te lëkurës , ai siguron një pamje natyrale.
· Nuk përmban paraben.
· I testuar dermatologjikisht.
· I jep lagështi intensive lëkurës.
· Për lekure të thatë dhe të prirur për tharjen e saj.
· Tub dhe aplikim i lehtë.
· Ajo nuk ndot rrobat falë tharjes se saj te shpejte.
· SPF 15 mbrojtje.
· Mund të përdoret për 12 muaj, pasi është hapur.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
LUMINOUS MOISTURIZING FOUNDATION 01 BEIGE
Artikulli #8375
1 400 LEK SHTO NË SHPORTË
LUMINOUS MOISTURIZING FOUNDATION 02 NATURAL BEIGE
Artikulli #8376
1 400 LEK SHTO NË SHPORTË
LUMINOUS MOISTURIZING FOUNDATION 03 MEDIUM BEIGE
Artikulli #8377
1 400 LEK SHTO NË SHPORTË
LUMINOUS MOISTURIZING FOUNDATION 04 SAND
Artikulli #8378
1 400 LEK SHTO NË SHPORTË
LUMINOUS MOISTURIZING FOUNDATION 05 HONEY BEIGE
Artikulli #8379
1 400 LEK SHTO NË SHPORTË
LUMINOUS MOISTURIZING FOUNDATION 06 DARK HONEY
Artikulli #8380
1 400 LEK SHTO NË SHPORTË
LUMINOUS MOISTURIZING FOUNDATION 07 APRICOT
Artikulli #8381
1 400 LEK SHTO NË SHPORTË
LUMINOUS MOISTURIZING FOUNDATION 08 SUNNY
Artikulli #8382
1 400 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
650 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
500 LEK
Flormar Laps Sysh ...
170 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Gabrini Terracotta p ...
195 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda TRANSPARENT GEL ...
450 LEK
Moda Extra Volume Ma ...
500 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
Impala  Vip Mascara ...
500 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
Burberry Brit ...
6500 LEK
Bvlgari Jasmin Noir ...
2800 LEK - 8500 LEK
Nina Ricci Ricci Ric ...
3200 LEK - 12000 LEK
Davidoff Cool Water ...
3500 LEK - 5900 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Lacoste Essential ...
2500 LEK - 7500 LEK
Valentino Rock'n Dre ...
5200 LEK
Revlon Charlie ...
1500 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 4300 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5200 LEK - 7200 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
2500 LEK - 9000 LEK
Cartier Roadster ...
3500 LEK
DKNY Be Delicious ...
6500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
6000 LEK
Hugo Boss Hugo Dark ...
5000 LEK
Marc Jacobs Daisy ...
8500 LEK
B.U Wild ...
260 LEK - 300 LEK
Thierry Mugler Angel ...
550 LEK - 1000 LEK
Cacharel LouLou ...
6000 LEK
Lancome La vie est b ...
12000 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Neutro Roberts Extra ...
245 LEK - 350 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
Genera Mask rigjener ...
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Nivea color crystal ...
280 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Schauma Fresh it Up ...
240 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Taft Creative Look M ...
330 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK