ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
LUMINOUS SILK COMPACT POWDER
 
 
NOTE
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA NOTE
 
LUMINOUS SILK COMPACT POWDER
 Vaj Argan
Nderkohe qe ai siguron fshehje te lartë, ajo mban lëkurën te bute në sajë të vajit te arganit në përmbajtje te saj dhe për shkak të funksionit të saj kundra plakjes se parakohshme, ajo mbron lëkurën.
· Nuk përmban paraben.
· I testuar dermatologjikisht.
· Për të gjitha llojet e lëkurës.
· Ekuilibron tonin e lëkurës dhe siguron pamje natyrale dhe të qartë me cilësine e saj të butë dhe formulen që parandalon dehidratimin dhe tharjen e lëkurës.
· Fshehje te larte në nje përdorim të vetëm.
· Mund të përdoret për 24 muaj, pasi është hapur.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
LUMINOUS SILK COMPACT POWDER 01 BEIGE
Artikulli #8393
800 LEK SHTO NË SHPORTË
LUMINOUS SILK COMPACT POWDER 02 NATURAL BEIGE
Artikulli #8394
800 LEK SHTO NË SHPORTË
LUMINOUS SILK COMPACT POWDER 03 MEDIUM BEIGE
Artikulli #8395
800 LEK SHTO NË SHPORTË
LUMINOUS SILK COMPACT POWDER 04 SAND
Artikulli #8396
800 LEK SHTO NË SHPORTË
LUMINOUS SILK COMPACT POWDER 05 HONEY BEIGE
Artikulli #8397
800 LEK SHTO NË SHPORTË
LUMINOUS SILK COMPACT POWDER 06 DARK HONEY
Artikulli #8398
800 LEK SHTO NË SHPORTË
LUMINOUS SILK COMPACT POWDER 07 APRICOT
Artikulli #8399
800 LEK SHTO NË SHPORTË
LUMINOUS SILK COMPACT POWDER 08 SUNNY
Artikulli #8400
800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
380 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Flormar Perfect Cove ...
950 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Loreal Infallible ma ...
1400 LEK
Moda Matte lipstick ...
300 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
700 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1800 LEK
Impala  Vip Mascara ...
600 LEK
Impala Upgrade Masca ...
600 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3400 LEK - 8300 LEK
Bvlgari Jasmin Noir ...
2800 LEK - 8500 LEK
Lancome Miracle Fore ...
4000 LEK - 7500 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Hugo Boss Boss Soul ...
2500 LEK - 6500 LEK
Hugo Boss Hugo XX ...
2500 LEK - 6900 LEK
Davidoff Cool Water ...
3500 LEK - 5900 LEK
Jacques Avalanche ...
980 LEK
Neutro Roberts perfe ...
350 LEK
Joop! Joop! ...
4000 LEK - 5600 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Top Ten Victoury Lea ...
900 LEK - 1100 LEK
Elvive Aigner starli ...
4700 LEK
Lancome Hypnôse Sen ...
5400 LEK - 10000 LEK
Chloe INTENSE ...
9200 LEK - 11600 LEK
Davidoff Cool Water ...
1500 LEK - 2500 LEK
Marc Jacobs Daisy ...
8500 LEK
CHANEL Chanel N°19 ...
6500 LEK - 8500 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Carefree Ultra ...
230 LEK
Neutro Roberts Extra ...
245 LEK - 350 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea For Men anti-s ...
280 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Nivea Color Crystal ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Head & Shoulders Hea ...
700 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
650 LEK