ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
FULL COVERAGE LIQUID CONCEALER
 
 
NOTE
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA NOTE
 
FULL COVERAGE LIQUID CONCEALER
 Vaj Argan
Proteine soje
 
Ndërsa vaji i arganit dhe proteina soja në përmbajtjen e saj ndihmojne në mbrojtjen e konturit te syve, ai siguron fshehje te lartë për rrathet e zi te syve dhe të metat në një aplikim.
· Nuk përmban paraben.
· I testuar dermatologjikisht.
· Ka një formulë të lëngshme dhe nuk shkakton thatësi.
· Zgjat gjatë gjithë ditës.
· Siguron fshehje te lartë për pikat dhe shenjat në konturin e syve në një aplikim me furçën e saj të veçantë dhe i jep shkëlqim.
· Mund të përdoret për 12 muaj, pasi është hapur
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
FULL COVERAGE LIQUID CONCEALER 01 IVORY
Artikulli #8440
450 LEK SHTO NË SHPORTË
FULL COVERAGE LIQUID CONCEALER 02 BEIGE
Artikulli #8441
450 LEK SHTO NË SHPORTË
FULL COVERAGE LIQUID CONCEALER 03 SAND
Artikulli #8442
450 LEK SHTO NË SHPORTË
FULL COVERAGE LIQUID CONCEALER 04 MEDIUM SAND
Artikulli #8443
450 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Flormar Selection ...
280 LEK
Flormar Quartz nail ...
120 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Maybelline Go Extrem ...
750 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
900 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
1800 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
RIMMEL LONDON EXTRA ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
985 LEK
Makeup Revolution London& ...
290 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Refan Olive Anti-Agi ...
980 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
780 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR ULTRA-LIFT ...
4400 LEK
COLLISTAR MASK-CREAM ...
4900 LEK
Calvin Klein Calvin ...
5300 LEK - 8200 LEK
Lancome Miracle Fore ...
4000 LEK - 7500 LEK
Givenchy Hot couture ...
6000 LEK
Hugo Boss Energise ...
4300 LEK - 7000 LEK
Jean Paul Gaultier F ...
5500 LEK
Bvlgari BLV II ...
3000 LEK - 7800 LEK
Bon Bons Primobacio ...
350 LEK
Tesori d'Oriente Fra ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Paris Vally Nitro ...
2100 LEK
Jacques Cavalier ...
980 LEK
Moschino Cheap & Chi ...
4700 LEK - 5500 LEK
Lolita Lempicka L de ...
3500 LEK - 6000 LEK
Calvin Klein Euphori ...
3200 LEK - 8000 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
Escada Absolutely Me ...
3200 LEK - 6500 LEK
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 7000 LEK
Lacoste Essential Sp ...
5200 LEK
Marc Jacobs Daisy ...
8500 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
COLLISTAR ANTI-WATER ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
6700 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK