ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
FULL COVERAGE STICK CONCEALER
 
 
NOTE
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA NOTE
 
FULL COVERAGE STICK CONCEALER
Vaj Argan
Proteine soje
 
Ndërsa vaji i arganit dhe proteina soja në përmbajtje te saj ndihmojne në mbrojtjen e konturit te syve, ai siguron fshehje te lartë për rrathet e zi poshte syve dhe të metat në një aplikim.
· Nuk përmban paraben.
· I testuar dermatologjikisht.
· Ka një formulë të lëngshme dhe nuk shkakton thatësi.
· Zgjat gjatë gjithë ditës.
· Siguron fshehje te lartë për pikat dhe shenjat në konturin e syve në një aplikim me furçën e saj të veçantë dhe i jep shkëlqim.
· Mund të përdoret për 12 muaj, pasi është hapur.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
FULL COVERAGE STICK CONCEALER 01 IVORY
Artikulli #8445
600 LEK SHTO NË SHPORTË
FULL COVERAGE STICK CONCEALER 02 BEIGE
Artikulli #8446
600 LEK SHTO NË SHPORTË
FULL COVERAGE STICK CONCEALER 03 SAND
Artikulli #8447
600 LEK SHTO NË SHPORTË
FULL COVERAGE STICK CONCEALER 04 MEDIUM SAND
Artikulli #8712
600 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Ruby Rose 2501 ...
1500 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Garnier Lip Care Shi ...
290 LEK
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Flormar Terracotta ...
830 LEK
Flormar Quartz nail ...
120 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
700 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda DIPLINER ...
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
Impala Precise Eyeli ...
500 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
NOTE BB LIP CORRECTO ...
1200 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
Burberry The Beat ...
3700 LEK - 3900 LEK
Bvlgari Bvlgari Aqua ...
2000 LEK - 6200 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
5900 LEK - 9500 LEK
Lancome Tresor ...
4400 LEK - 8000 LEK
Hugo Boss Boss Femme ...
3200 LEK - 7500 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
4500 LEK - 8500 LEK
Creation lamis Colos ...
900 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
700 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
4200 LEK - 7700 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
2500 LEK - 9000 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 3500 LEK
Dupont Blanc ...
2500 LEK
Escada Into the Blue ...
1600 LEK - 4000 LEK
Giorgio Armani Attit ...
6500 LEK - 7500 LEK
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 7000 LEK
Calvin Klein CK One ...
6000 LEK
Versace Vanitas ...
10500 LEK
Thierry Mugler Angel ...
550 LEK - 1000 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Body Lotion s ...
300 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Nivea Color Crystal ...
450 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Schauma Fresh it Up ...
240 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK