ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
LONG LASH MASCARA
 
 
NOTE
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA NOTE
 
LONG LASH MASCARA
 Vaj i embel bajamesh.
Vitamine E
 
Vaji i ëmbël i bajameve dhe Vitamina E në përmbajtje te saj jane ushqyese për rrënjët e qerpikeve, gjithashtu ndihmon në rritjen e tyre. Ajo siguron gjatesi dhe nje pamje te vecante.
· Nuk përmban paraben.
· I testuar dermatologjikisht.
· Ajo ka një strukturë që pengon përhapjen.
· I jep volum qerpikeve në një aplikim te vetem.
· Siguron trashësi të barabartë dhe gjatesi për çdo qerpik.
· Siguron rezultat maksimal me furçën e saj të veçantë të gjerë dhe të rrumbullakët.
· Mund të përdoret për 6 muaj, pasi është hapur.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
LONG LASH MASCARA
Artikulli #8449
800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Max Factor False Las ...
1200 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Maybelline Go Extrem ...
750 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
800 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
600 LEK
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Brooklin BROOKLIN Ma ...
400 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
NOTE MINERAL BLUSHER ...
2300 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1300 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
Vichy Aqua Thermal ...
2500 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3400 LEK - 8300 LEK
Lancome Hypnose ...
4900 LEK - 6500 LEK
Lancome Poeme ...
6000 LEK - 10000 LEK
Versace Blue jeans ...
2860 LEK
Bvlgari Bvlgari pour ...
4500 LEK - 5900 LEK
Paris Vally Ragazzo ...
2100 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Calvin Klein  Truth ...
7000 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4500 LEK - 9000 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 4300 LEK
Top Ten Pure Lightne ...
900 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4200 LEK - 5900 LEK
Nina Ricci Premier J ...
2400 LEK - 6000 LEK
Moschino Cheap & Chi ...
4700 LEK - 5500 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2500 LEK - 4200 LEK
Lalique Encre ...
5500 LEK - 7500 LEK
DKNY DKNY ...
3800 LEK
French Connection UK  ...
2000 LEK
Lacoste Pour Femme L ...
5900 LEK - 6500 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Neutro Roberts Zero ...
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea color crystal ...
280 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK