ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
PERFECT LASH MASCARA
 
 
NOTE
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA NOTE
 
PERFECT LASH MASCARA
 LONG LASH MASCARA 
 Vaj i embel bajamesh.
Vitamine E
 
Vaji i ëmbël i bajameve dhe Vitamina E në përmbajtje te saj jane ushqyese për rrënjët e qerpikeve, ai gjithashtu ndihmon në rritjen e tyre. Ajo siguron qerpike voluminoze dhe shumë të gjata me furçën e saj të veçantë.
• Nuk përmban paraben.
• I testuar dermatologjikisht.
• Krijon qerpike te përsosur, te gjata dhe voluminoze.
• Ai jep pamje më të thellë qerpikeve me furçën e saj të gjerë.
• Siguron super volum me strukturën e saj të dendur dhe përforcon lagështine për t'i dhënë më shumë fleksibilitet qerpikeve.
• Mund të përdoret për 6 muaj, pasi është hapur.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
PERFECT LASH MASCARA
Artikulli #8451
900 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Collagen Masc ...
1200 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Maybelline Illegale ...
750 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
900 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Impala Mascara MiniM ...
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
800 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
Impala IMPALA Automa ...
350 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Triple Active ...
850 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Dolce & Gabbana L'ea ...
6000 LEK - 8000 LEK
Bvlgari Omnia green ...
2500 LEK - 5500 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Giorgio Armani empor ...
4500 LEK - 7500 LEK
Calvin Klein CKfree ...
4800 LEK - 6500 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Ralph Lauren Polo Do ...
4200 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
D Squared 2 She Wood ...
7000 LEK
Escada Magnetism ...
2200 LEK - 4000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
4500 LEK - 11700 LEK
Issey Miyake L'Eau d ...
6000 LEK - 7000 LEK
Colour Me Red Roll-o ...
350 LEK
Yves Saint Laurent P ...
9000 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Jimmy Choo  Jimmy Ch ...
7500 LEK - 9500 LEK
MOLINARD Lavande Eau ...
7400 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Garnier Fresh - inte ...
250 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Nivea For Men anti-s ...
280 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK