ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
ULTRA VOLUME MASCARA
 
 
NOTE
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA NOTE
 
ULTRA VOLUME MASCARA
 Vaj i embel bajamesh.
Vitamin E
Vaji i embel i bajameve dhe Vitamina E në përmbajtje te saj jane ushqyese për rrënjët e qerpikeve, ai gjithashtu ndihmon në rritjen e qerpikëve me furçën e saj të veçantë. Ajo siguron pamje voluminoze dhe më dalluese per qerpikët.
• Nuk përmban paraben.
• I testuar dermatologjikisht.
• Ajo ka një strukturë te vecante.
• Ajo siguron dendesi dhe volum per qerpiket.
• Mund të përdoret për 6 muaj, pasi është hapur.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
ULTRA VOLUME MASCARA
Artikulli #8453
800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 2501 ...
1500 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Max Factor False Las ...
1200 LEK
Flormar Lash lift ma ...
360 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Flormar Selection ...
280 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
800 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda DOUBLE EFFECT V ...
300 LEK
Moda LENGHTENING MAS ...
500 LEK
Moda MAXIMUM LASH MA ...
450 LEK
Impala Precise Eyeli ...
500 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3400 LEK - 8300 LEK
Estee Lauder Pure Wh ...
6400 LEK
Calvin Klein Ck IN2U ...
3900 LEK
Chloe Chloe ...
3400 LEK - 11500 LEK
Lacoste Pour homme ...
2500 LEK - 7300 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Kenzo L'Eau par Kenz ...
5500 LEK
Jacques Mozaic ...
980 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5900 LEK - 7200 LEK
Yves Saint Laurent B ...
9500 LEK
Moschino OH! ...
3300 LEK - 4500 LEK
Lancome Hypnôse Sen ...
5400 LEK - 10000 LEK
Calvin Klein Truth ...
4800 LEK - 5500 LEK
CAROLINA HERRERA Her ...
2800 LEK - 7500 LEK
Davidoff Echo ...
3500 LEK - 5200 LEK
Dupont Essence Pure ...
4300 LEK
Elizabeth Arden Arde ...
1200 LEK
Gabriela Sabatini Pr ...
1000 LEK
Laura Biagiotti Laur ...
5300 LEK
Neutro Roberts Extra ...
245 LEK - 350 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Neutro Roberts Zero ...
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Nivea Color CrystalG ...
380 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Taft Creative Look M ...
330 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
650 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK