ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
ULTRA BLACK EYELINER
 
 
NOTE
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA NOTE
 
ULTRA BLACK EYELINER
 Vaj i embel bajamesh
Vitamin E
Vaji i embel i bajameve dhe Vitamina E në përmbajtje te saj është ushqyese për rrënjët e qerpikeve, ai gjithashtu ndihmon në rritjen e tyre me furçën e saj të veçantë. 
· Nuk përmban paraben dhe parfum.
· I testuar dermatologjikisht.
· Për të gjitha llojet e lëkurës duke përfshirë edhe konturet e ndjeshme të syve.
· Ka cilësi të lëngshme dhe furçë të hollë.
· Krijon linja të ndritshme dhe të mprehta duke i dhënë një ngjyrë të dendur të zeze në një aplikim te vetem.
· Ajo ka funksion te menjëhershëm tharje.
· Mund të përdoret për 6 muaj, pasi është hapur.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
ULTRA BLACK EYELINER
Artikulli #8457
600 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Flormar Quartz nail ...
120 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
450 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Refan HIMALAYAN GOJI ...
850 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
COLLISTAR TWO-PHASE ...
2850 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
4950 LEK
COLLISTAR BALANCING ...
2800 LEK
COLLISTAR SEBUM-BALA ...
5150 LEK
Valentino V ...
5000 LEK - 6500 LEK
Lancome Tresor ...
4400 LEK - 8000 LEK
Givenchy Very Irresi ...
6000 LEK
Dolce & Gabbana Red ...
4500 LEK - 8200 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 10000 LEK
Hugo Boss Boss Soul ...
2500 LEK - 6500 LEK
Gucci Eau de Parfum ...
5000 LEK - 10000 LEK
Jacques Coquette ...
1200 LEK
Jacques Opportunity ...
1200 LEK
Giorgio Armani Sensi ...
5300 LEK
Jacques Rich and Fam ...
980 LEK
Versace Baby Blu ...
2400 LEK
Shiseido Zen ...
3200 LEK - 8500 LEK
CAROLINA HERRERA Vet ...
6500 LEK
Diesel Only The Brav ...
4500 LEK - 8500 LEK
DKNY Pure DKNY ...
7500 LEK
Gianfranco Ferre G-F ...
3800 LEK
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 7000 LEK
Boucheron Place Vend ...
8500 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
8600 LEK - 14200 LEK
Colgate MaxFresh ...
220 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
250 LEK
AlmaK AmaK Hair Care ...
1100 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK