ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
ULTRA BLACK DIPLINER
 
 
NOTE
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA NOTE
 
ULTRA BLACK DIPLINER
 Vaj bajamesh te embla
Vitamin E
 
Vaji i ëmbël i bajameve dhe Vitamina E në përmbajtje te saj jane ushqyese për rrënjët e qerpikeve, ai gjithashtu ndihmon në rritjen e tyre. I jep një ngjyrë të zezë të dendur dhe krijon linja të ndritshme dhe të mprehta.
· Nuk përmban paraben dhe parfum.
· I testuar dermatologjikisht.
· Për të gjitha llojet e lëkurës duke përfshirë edhe konturet e ndjeshme të syve.
· Ka cilësi të lëngshme dhe një fund fleksibël me distancë të shkurtër..
· Krijon linja të ndritshme dhe të mprehta duke i dhënë një ngjyrë të dendur të zeze në një aplikim te vetem.
· Ajo ka funksion te menjëhershëm tharje.
· Mund të përdoret për 6 muaj, pasi është hapur.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
ULTRA BLACK DIPLINER
Artikulli #8459
500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Flormar Laps Sysh ...
170 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
NOTE ULTRA VOLUME MA ...
800 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda WATERPROOF GEL ...
550 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala Micromatic ...
400 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
NOTE NOTE TOTAL LOOK ...
800 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
690 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
990 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
Makeup Revolution London& ...
895 LEK
Makeup Revolution London& ...
1040 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1150 LEK
COLLISTAR ENERGY+REG ...
5375 LEK
COLLISTAR ULTRA-REGE ...
7250 LEK
Nina Ricci Ricci Ric ...
3200 LEK - 12000 LEK
Lacoste Inspiration ...
3400 LEK - 4800 LEK
Giorgio Armani Attit ...
4000 LEK - 9000 LEK
Dolce & Gabbana Pour ...
2800 LEK - 9800 LEK
Hugo Boss Hugo XY ...
2500 LEK - 7200 LEK
Gucci Pour Homme ...
3200 LEK - 7600 LEK
Chalon Chalou ...
580 LEK
Paris Vally Nitro ...
2100 LEK
Lacoste Essential ...
2500 LEK - 7500 LEK
Burberry The beat ...
2500 LEK - 5300 LEK
CAROLINA HERRERA Gin ...
6500 LEK
CAROLINA HERRERA Vet ...
6500 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
2500 LEK - 9000 LEK
Christina Aguilera B ...
1800 LEK - 6000 LEK
D Squared 2 She Wood ...
7000 LEK
Escada Marine Groove ...
2500 LEK - 8000 LEK
Escada Ocean lounge ...
1500 LEK - 3500 LEK
Marc Jacobs Perfume ...
4800 LEK - 7800 LEK
MOLINARD LE RÊVE NI ...
4000 LEK - 8500 LEK
PENHALIGON'S Opus 18 ...
14000 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
Kamill Liquid Soap f ...
250 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
8500 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
Genera Balsam ...
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK