ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
SMOKEY EYE PENCIL
 
 
NOTE
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA NOTE
 
SMOKEY EYE PENCIL
 Kunda ujit / Qendrueshmeri te gjate
Ky produkt, ka nje aplikim fshirje në anën e saj te pasme. Ajo zgjat gjithë ditën dhe ka një strukturë të butë. Siguron smokey dhe pamje te mjegullt.
· Testuar dermatologjikisht.
· Është i papërshkueshëm nga uji dhe zgjat shume ne krahasim me produktet e tjera te ngjashme.
· Duhet të ruhet në një vend të ftohtë larg nga rrezet e diellit.
· Nuk përhapet dhe është i papërshkueshëm nga uji.
· Mund të përdoret për 24 muaj, pasi është hapur.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
SMOKEY EYE PENCIL 01 BLACK
Artikulli #8473
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
SMOKEY EYE PENCIL 02 DEEP BLUE
Artikulli #8474
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
SMOKEY EYE PENCIL 03 GREEN
Artikulli #8475
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
SMOKEY EYE PENCIL 04 COPPER
Artikulli #8476
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
SMOKEY EYE PENCIL 05 BLUE
Artikulli #8477
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
400 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar Mat touch ...
1000 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
450 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda TRANSPARENT GEL ...
450 LEK
Moda LENGHTENING MAS ...
500 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Chloe Chloe ...
3400 LEK - 11500 LEK
Lancome Poeme ...
6000 LEK - 10000 LEK
Azzaro Azzaro pour h ...
5800 LEK
Jacques Red Gracious ...
980 LEK
Jacques Avalanche ...
980 LEK
Jacques Millionaire ...
980 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Top Ten Team Force ...
800 LEK - 1100 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4700 LEK - 6300 LEK
Burberry Brit ...
2500 LEK
Moschino Funny ...
2900 LEK - 4500 LEK
Calvin Klein Euphori ...
3200 LEK - 8000 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
D Squared 2 He Wood ...
7300 LEK
Lalique Encre ...
6500 LEK
Diesel Only The Brav ...
4500 LEK - 8500 LEK
Dupont Intense Men ...
3200 LEK - 4200 LEK
Dupont Rose ...
3000 LEK - 5300 LEK
Moschino Glamour ...
7500 LEK
Ver Nel Ver Nel Sacc ...
290 LEK
Garnier Fresh - inte ...
270 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Schauma Fresh it Up ...
240 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK