ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
EYEBROW PENCIL
 
 
NOTE
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA NOTE
 
EYEBROW PENCIL
 Ajo mbush rrënjët e vetullave lehtë dhe butë me pluhurin e saj matt dhe strukturën kadifeje. Pas një aplikimi të lehtë dhe praktik, furça e saj i jep vetullave pamje  më të natyrshme.
· Zgjat gjatë gjithë ditës.
· I testuar dermatologjikisht.
· Ajo formon vetullat dhe i bën ato të qartë aq sa është e dëshiruar.
· Duhet të ruhet në një vend të ftohtë larg nga rrezet e diellit.
· Mund të përdoret për 24 muaj, pasi është hapur.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
EYEBROW PENCIL 01 BLACK
Artikulli #8479
600 LEK SHTO NË SHPORTË
EYEBROW PENCIL 02 BROWN
Artikulli #8480
600 LEK SHTO NË SHPORTË
EYEBROW PENCIL 03 LIGHT BROWN
Artikulli #8481
600 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
800 LEK
NOTE ULTRA VOLUME MA ...
800 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Moda MAXIMUM LASH MA ...
450 LEK
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
NOTE BRONZING POWDER ...
2000 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Vichy Aqua Thermal ...
2500 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Lalique Perles Laliq ...
5500 LEK
Estee Lauder Pure Wh ...
6400 LEK
Cacharel Promesse ...
4800 LEK
Guerlain L'instant M ...
8500 LEK
Lancome Hypnose ...
4900 LEK - 6500 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Dolce & Gabbana Red ...
4500 LEK - 8200 LEK
Hugo Boss Pure ...
2600 LEK - 6000 LEK
Bvlgari Bvlgari pour ...
4500 LEK - 5900 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4600 LEK - 9200 LEK
Giorgio Armani empor ...
4500 LEK - 7500 LEK
Lancome Hypnose Homm ...
2800 LEK - 7200 LEK
Christina Aguilera C ...
1800 LEK
David Beckham Intima ...
3200 LEK
Davidoff Cool Water ...
2000 LEK - 4200 LEK
DKNY DKNY ...
3800 LEK
Giorgio Armani Arman ...
4500 LEK - 11700 LEK
Lacoste Dream of Pin ...
5600 LEK
Colour Me Red Roll-o ...
350 LEK
Chloe L'eau de chlo ...
8000 LEK
Garnier Fresh - inte ...
270 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Neutro Roberts Zero ...
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK