ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
LONG WEARING LIPSTICK
 
 
NOTE
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA NOTE
 
LONG WEARING LIPSTICK
 Vaj macadamia 
Gjalpë Shea
 
I jep një pamje të përsosur buzëve tona, i mbron ato me ane te vajit te macadamias dhe gjalpit Shea në përmbajtje te saj. Ajo mbron shkëlqimin dhe ngjyren e saj për një kohë të gjatë me formulën e saj të veçantë.
· Nuk përmban paraben.
· I testuar dermatologjikisht.
· Struktura extra e butë dhe ngjyra te sofistikuara.
· Ajo ka formulë të lehte aromatike dhe të qëndrueshme.
· Ngjyra jep rezultat në një aplikim te vetem.
· Mund të përdoret për 18 muaj, pasi është hapur.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
LONG WEARING LIPSTICK 01 NUDE VANILLA
Artikulli #8483
700 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPSTICK 02 SATIN
Artikulli #8484
700 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPSTICK 03 CHIC NUDE
Artikulli #8485
700 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPSTICK 04 SOFT ROSE
Artikulli #8486
700 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPSTICK 05 RUBY PINK
Artikulli #8487
700 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPSTICK 06 PLAYFULL
Artikulli #8488
700 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPSTICK 07 INDIAN ROSE
Artikulli #8490
700 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPSTICK 08 CORAL GLOW
Artikulli #8491
700 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPSTICK 09 NATIVE
Artikulli #8492
700 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPSTICK 10 LOVELIGHT
Artikulli #8493
700 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPSTICK 11 FUNNY LIPS
Artikulli #8494
700 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPSTICK 12 NOTE BOMB
Artikulli #8495
700 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPSTICK 13 CHIC RASPBERRY
Artikulli #8496
700 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPSTICK 14 NOTE ROSE
Artikulli #8497
700 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPSTICK 15 COPPER GLOW
Artikulli #8498
700 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPSTICK 16 MOCHA STYLE
Artikulli #8500
700 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPSTICK 17 RAISIN BERRY
Artikulli #8501
700 LEK SHTO NË SHPORTË
LONG WEARING LIPSTICK 18 BLUE RASPBERRY
Artikulli #8502
700 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
280 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
400 LEK
Impala VINYL ...
300 LEK
Flormar Matte nail e ...
120 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
Maybelline Go Extrem ...
750 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda WATERPROOF GEL ...
550 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Moda LENGHTENING MAS ...
500 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Moda Extra Volume Ma ...
500 LEK
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
NOTE BB CREAM ...
1300 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1250 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
800 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK Regenerating D ...
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
Escada Signature ...
1800 LEK - 6000 LEK
Nina Ricci Love in P ...
1800 LEK - 6500 LEK
Dolce & Gabbana Masc ...
3800 LEK - 5800 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
4500 LEK - 8500 LEK
Gucci Gucci By Gucci ...
3200 LEK - 10500 LEK
Diesel Unlimeted ...
4300 LEK - 9300 LEK
Jacques Solitude ...
1200 LEK
Paris Vally Nitro ...
2100 LEK
Thierry Mugler Angel ...
5200 LEK - 5500 LEK
Revlon Charlie ...
1500 LEK
Top Ten Ice dive ...
900 LEK - 1100 LEK
Bvlgari MAN ...
4000 LEK - 7500 LEK
CAROLINA HERRERA CAR ...
2500 LEK - 4000 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
2500 LEK - 9000 LEK
Everlast Original 19 ...
600 LEK - 2000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
7000 LEK
Givenchy Absolutely ...
3000 LEK - 8500 LEK
Guerlain Insolence I ...
6300 LEK
Lacoste Essential Sp ...
5200 LEK
Lancome Tresor in Lo ...
0 LEK - 8500 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
0 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Color Crystal ...
280 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK